ГоловнаТуреччинаХаос в аеропортах Європи перекинувся на Туреччину, рейси затримуються до 4 годин

Хаос в аеропортах Європи перекинувся на Туреччину, рейси затримуються до 4 годин

Туристи можуть опосередковано постраждати від авіахаосу у Європі. Причина – рейси Turkish Airlines, які почали страждати від затримок у європейських аеропортах. Зокрема, багато лайнерів не можуть вчасно вилетіти з аеропортів Європи. У результаті, як попереджають у турецьких ЗМІ, трапляються не лише затримки їх із прибуттям у турецькі аеропорти, а й затримки внутрішніх рейсів. Віялові затримки можуть поширитися і на інші напрямки.

Як пишуть турецькі ЗМІ, через брак персоналу та страйки у європейських аеропортах, особливо у Німеччині, Англії, Нідерландах, Франції та Бельгії, європейські операції Turkish Airlines зазнають збої. Проблеми здебільшого виникають через неможливість літаків Turkish Airlines вчасно вилетіти з аеропортів Європи.

Також читайте: Найбільша у Європі авіакомпанія скасовує за раз 10 тисяч рейсів

Як додали експерти, через затримки рейсів з європейських аеропортів літаки прибувають пізно до аеропорту Стамбула, а деякі внутрішні рейси затримуються до 3-4 годин. Є ризик, що ситуація позначиться і на інших міжнародних рейсах.

Нагадаємо, авіахаос у тій же Німеччині – яка зараз в лідерах за кількістю туристів, які постачаються до Туреччини – викликала глибоке розчарування серед туристів. «У перший тиждень літніх канікул у Північному Рейні-Вестфалії, густонаселеній землі Німеччини, відпочиваючі випробували все, крім відпочинку», — скаржаться німецькі експерти.

Туристів, за їхніми словами, чекали лише скасовані рейси, години очікування при реєстрації та перевірках безпеки, втрачений багаж та інші розчарування. Тяжку ситуацію визнав і Ральф Байзель, генеральний директор Німецької асоціації аеропортів (ADV). За його словами, в аеропортах Європи панує хаос, і справи йдуть просто огидно, тому що приблизно один з п’яти з оперативного персоналу в аеропортах, що потрібен, відсутній. Подробиці читайте у посиланні.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Turkish Airlines посилив вимоги до пасажирів

Як повідомляє TRT Haber, турецький нацперевізник Turkish Airlines посилив...

Авіакомпанія Turkish Airlines запроваджує новий бізнес-клас у своїх літаках

Як повідомляє портал Еxecutive Тraveller, турецький нацперевізник Turkish Airlines...

Фінська авіакомпанія Finnair починає зважувати пасажирів перед вильотом

Фінська авіакомпанія Finnair, почала просити пасажирів добровільно зважуватися перед...

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa попередила про масштабні перебої у польотах

Профспілка Ver.di закликала наземний персонал найбільшої німецької авіакомпанії Lufthansa...

Стюардеса розповіла, де насправді сидять найгірші пасажири

Бортпровідники ненавидять працювати у певній секції на борту літаків...