ГоловнаТуреччинаУ Туреччині заявили про дату закінчення літнього сезону

У Туреччині заявили про дату закінчення літнього сезону

Літній сезон у Туреччині, незважаючи на складний його початок, починає виправлятися та дозволяє давати оптимістичні прогнози. За всіма розрахунками, він може тривати аж до листопада. Таку оцінку озвучила турецьким ЗМІ Оя Нарін, голова ради директорів Martı Hotel Operations та президент Асоціації інвесторів у туризмі Туреччини (TTYD).

За її словами, цього року сезон стартував досить пізно через багато причин – у тому числі вторгення Росії в Україну, європейські санкції, об’єктивну економічну кризу тощо. Однак зараз на ринку фіксують серйозну активність та інтенсивний попит як з боку європейського ринку.

«Ми бачимо інтерес британських туристів Егейського моря та Анталії, а також у Стамбулі. Російський ринок на початку сезону просів, але зараз набирає обертів. Ми вважаємо, що попит збережеться у липні та серпні. З липня ми вступаємо у напружений період. Цього року ми очікуємо, що сезон буде продовжено до листопада», – прозвітувала турецький експерт.

Вона також навела цифри UNWTO, згідно з якими у першому кварталі цього року спостерігається збільшення туристичної мобільності у світі майже на 182 відсотки порівняно з аналогічним періодом 2021 року. Кількість туристів зросла з 41 мільйона до 117 мільйонів. У тому числі й Туреччина отримала сигнал, що їй таки вдасться закрити 2022 із серйозним збільшенням.

При цьому вона додала, що хоча зростання інфляції серйозно збільшило витрати в туристичному секторі, ціни зросли не так сильно. «Як сектор, ми маємо підтримувати дуже чутливий баланс витрат. Рівень інфляції досить високий на всіх наших ринках. Але в готелях порівняно з 2019 роком спостерігається невелике зростання цін – на 5-10%», – запевнила пані Нарін.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини