ГоловнаГотеліУ Туреччині обвалився готель

У Туреччині обвалився готель

Повінь і зливи серйозно пошкодили термальний готель, що будується, в турецькому місті Дюздже. Сильні дощі призвели до підтоплення доріг, і навіть до обвалення прямо в річку нового блоку одного з уже працюючих готелів.

Згідно з турецькими ЗМІ, мова йде про комплекс Derdin Thermal Resort Spa, що включає готель і житловий комплекс, що частково будується, частково діє. Повеневі води також загрожували вже збудованим будовами готелю, постраждали ресторан і рослинність на території що будується, а річка розлилася, підмила до обвалення.

Ситуацію ускладнює те, що в регіоні затоплено місцеві дороги, і добиратися доводиться альтернативними методами. Втім, керівництво готелю вже заявило, що планує відновити його роботу за три місяці.

Довідка: місто Дюздже розташоване на північному заході Туреччини, на відстані трохи більше 200 км як від Стамбула, так і від Анкари, і всього за 30 км від Чорного моря. Як курорт SPA в основному використовується місцевими туристами.

Зазначимо, що зовсім недавно на одному з популярних туристичних курортів Туреччини також сталася НП: обрушилася тераса готелю, що тяглася вздовж усієї стіни. Інцидент стався у містечку Читфлік (район Чешме, неподалік Ізміру). Внаслідок інциденту ніхто не загинув і не постраждав, повідомили турецькі ЗМІ, оскільки в момент обвалення на терасі та під нею, на щастя, нікого не було.

Найсерйозніше ж стихія пройшлася готелями у Туреччині минулого року – і це були лісові пожежі. Найсильніше постраждали Мармаріс і Бодрум – в останньому, наприклад, туристів евакуювали з трьох п’ятизіркових готелів.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар назвав найнебезпечніші поєднання продуктів із хлібом».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини