ГоловнаТуреччинаТурецькі готельєри оцінили можливість зростання турпотоку з України після падіння курсу нацвалюти

Турецькі готельєри оцінили можливість зростання турпотоку з України після падіння курсу нацвалюти

Обвал турецької ліри навряд чи стане визначальним фактором для українських туристів після ухвалення рішення про поїздку до Туреччини. Про це розповів журналістам представник Федерації готелів республіки Неджіп Боз.

За його словами, падіння курсу національної валюти поки що ніяк не позначилося на вартості турів. Громадяни України все одно купують турпакети в гривнях, а ціни на проживання в готелях прив’язані до євро.

Також читайте: Туризм Туреччини обурився встановленою мінімальною зарплатою по країні 6500 гривень на 2022 рік

Готельєр зазначив, що для мандрівників більш критичним фактором є ковідні обмеження в країнах та саме перебіг пандемії. У зв’язку з цим будувати прогнози щодо турпотоку досить складно, проте на туристів із СНД у Туреччині завжди роблять ставку. “Ми розраховуємо, що громадяни Росії, України та Азербайджану продовжать прибувати на відпочинок до нашої країни”, – пояснив експерт.

Тим не менш, зараз мандрівники через різницю в курсах валют можуть придбати безліч товарів і послуг за більш вигідними цінами, ніж кілька місяців тому. Проте варто враховувати і той факт, що через інфляцію цінник у Туреччині також стабільно зростає.

Такої позиції дотримуються і фахівці. На їхню думку, падіння ліри здебільшого позначається на внутрішньому туризмі республіки. Швидше за все, завантаження готелю постараються компенсувати іноземними ринками, а значить, в наступному сезоні не виключені і спецпропозиції для туристів.

Свіжі новини

Погода

Також читайте