ГоловнаТуреччинаТуреччину незабаром накриє спека: синоптики очікують зміщення пекельної спеки з Європи на...

Туреччину незабаром накриє спека: синоптики очікують зміщення пекельної спеки з Європи на турецькі курорти

Теплова хвиля, яка захлеснула Європу, ось-ось ударить по курортах Туреччини, країні потрібно підготуватися. Вже у четвер-п’ятницю спека пошириться по всій країні і триватиме щонайменше кілька днів, повідомив місцевим ЗМІ метеоролог Орхан Шен.

Нагадаємо, що в Європі спека обернулася лісовими пожежами по всьому Середземномор’ю та масовою евакуацією туристів – подробиці читайте за посиланням.

У Туреччині також у паніці перед перспективою повторення кошмарних пожеж минулого року.

Нагадаємо, що в Європі максимум температур сягнув +47 градусів, середня трималася близько +40. Екстремальні температури, які в основному торкнулися Португалії, Іспанії та Франції, тільки в Іспанії стали причиною 510 смертей, пов’язаних зі спекою.

З середини теплова хвиля пошириться на південно-східну Європу, а до кінця тижня дотягнеться і до Туреччини – попередив метеоролог. Турецькі громадяни і туристи повинні бути готові до «тяжкості спеки, що виснажує», додав він. Поки що в Анталії +36 градусів, на вихідні прогноз обіцяє +37-38, що звичайно спекотно – але для літньої Туреччини для екстриму маловато.

Проте в Туреччині на курортах лісові пожежі вже почалися – поки горять ліси в гірських районах. Але всі бояться повторення минулого року, коли вогонь спускався до курортів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини