ГоловнаЕкономікаТуреччина планує довести турпотік до 100 млн до 2028 року

Туреччина планує довести турпотік до 100 млн до 2028 року

Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой заявив, що країна планує довести до 2028 року турпотік до рівня 100 млн осіб, і досягти обсягу доходу від сфери туризму в розмірі 120 млрд доларів. Про це турецький міністр сказав у ефірі телеканалу 24 TV.

За його словами, зараз на телебаченні та в цифровому просторі 125 країн світу демонструються рекламні ролики про туристичний потенціал Туреччини.

Міністр наголосив, що компанія з інформування про туристичний потенціал Туреччини незабаром охопить усі країни, куди здійснюються рейси Turkish Airlines.

Ерсой повідомив, що лише Стамбул на сьогодні відвідують у середньому від 37 до 40 тис. іноземців на добу.

Очікуємо на серйозне збільшення турпотоку з арабських країн Перської затоки до Туреччини, чому багато в чому сприяють особисті зусилля президента Реджепа Тайіпа Ердогана, зокрема останній візит до ОАЕ, констатував міністр.

Міністр зазначив, що на тлі нормалізації епідеміологічної ситуації в країні Туреччина виведена зі списку «червоної зони» у багатьох країнах світу.

«Концентруватимемося на зростанні доходів, націлені на залучення окремих категорій туристів. У цьому напрямі ведеться інтенсивна робота. Дохід на одного туриста в Туреччині в 2018 році склав 647 доларів, а в 2021 році досяг рівня 834 долари. Ми набрали швидкого темпу. Сподіваємось, що до 2023 року досягнемо заявлених цілей і доведемо цей показник до понад 900 доларів», – сказав він.

Міністр зазначив, що Туреччина має намір досягти більш високих цілей у сфері туризму. «У 2019 році Туреччину відвідали 52 мільйони туристів. Ми не маємо наміру задовольнятися цим. Бажаємо збільшити кількість туристів до 60, 70 і навіть 100 мільйонів у майбутньому. Іншими словами, нам потрібно досягти рівня 100 мільйонів туристів та 120 мільярдів доходів у 2028 році. Звичайно, якщо знову спалахне епідемія, ми нічого не зможемо сказати. Але в нинішньому режимі Туреччина легко зможе досягти поставленої мети», – сказав він.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Лікар визначив популярний фрукт, який може бути небезпечним для здоров’я“.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Названо країну, куди кількість туристів звалилася за місяць на 90%

Названо популярну «зимову» країну, куди кількість туристів звалилася за...

Німці перелякалися: названо причину зниження продажів туристичних турів цієї зими

Доходи від продажу турів у Німеччині нарешті досягли "позитивного...

Між Хургадою та сектором Газа 600 км: Єгипет у відчаї шукає туристів

Єгипетський туристичний сектор, на який вкрай негативно вплинув близькосхідний...

Турсектор Туреччини переживає бум: кількість туристів збільшилась на 70%

Турсектор Туреччини переживає бум: кількість туристів збільшилась на 70%...

У Туреччині почалася хвиля ануляцій турів із низки країн

«Зимовий» сезон у Туреччині «висить на волосині». У Туреччині...