ГоловнаТуреччинаПрезидент Туреччини заявив, що його країна стане лідером у світовому туризмі

Президент Туреччини заявив, що його країна стане лідером у світовому туризмі

Туреччина прагне зміцнити свої позиції у сфері світового туризму. Для цього необхідно максимально розвинути туріндустрію у всіх провінціях республіки, а не робити ставку лише на популярні курорти. Про це під час засідання Федерації готельєрів країни заявив Реджеп Ердоган.

“Наша держава повинна знаходитися в центрі нового світопорядку, використовувати всі можливості глобальної політичної та економічної архітектури, що змінюється”, – пояснив глава республіки.

За його словами, деякі ЗМІ намагаються маніпулювати думкою туристів, нагнітають інформацію про нібито небезпечний відпочинок у Туреччині. “Але пара терористів не здатна зупинити розвиток туризму в країні”, – прокоментував Реджеп Ердоган недавній теракт у Стамбулі.

Як підтвердження своєї позиції президент позначив конкретні цифри: 2021-го Туреччина посіла четверте місце у світі за турпотоком і восьме – за обсягами доходу до бюджету від туристичної галузі. При цьому очікується, що за підсумками 2022 року ці показники будуть ще вищими.

Реджеп Ердоган також зазначив, що зараз головне завдання – максимально підвищити приріст іноземних туристів та прибутковість турбізнесу. Для цього туризм має розвиватися навіть у найвіддаленіших провінціях країни. Проте такий підхід потребуватиме посиленої підготовки кадрів, зайнятих у тургалузі. «Ми вже не учні та підмайстри в туризмі, а справжні майстри», – підсумував президент.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Ердоган пригрозив відповісти на туристичний шантаж Туреччини

Отримати візу до країн ЄС, а також до Великобританії...

Туризм Туреччини проголосував за санкції проти Росії

Санкції проти Росії, які обіцяв запровадити кандидат у президенти...

У Стамбулі відкрили нову лінію метро, яка з’єднує його з аеропортом Сабіха Гекчен

Нову лінію метро в Стамбулі, яка забезпечує зв'язок з...

Ердоган анонсував відкриття нового міжнародного аеропорту в Азербайджані

Як пише інформагентство «Анадолу», президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган...

Ердоган заявив про найбільшу проблему туризму Туреччини

Туризм рухається до «реалізації цілей максимально», проте велика інфляція...