ГоловнаТуреччинаНа популярному курорті Туреччини запроваджено нові заборони для туристів

На популярному курорті Туреччини запроваджено нові заборони для туристів

Турецькі ЗМІ повідомили, що адміністрація округу Чешме запросила заборону, і муніципалітет схвалив її. Згідно з рішенням, людям буде заборонено паркувати свої будинки на колесах (каравани) або встановлювати намети в різних місцях, від пляжів до парків. Також заборонено паркування для “караванів”.

Відпочинок у караванах, а також наметові містечка стали більш популярними, особливо під час пандемії COVID-19, коли люди шукали відокремлені варіанти відпочинку. Зростання цін та інтерес до більш «природного» відпочинку також збільшили попит. Тим не менш, місцеві жителі та інші відпочиваючі часто скаржаться, що відпочиваючі в автобудинках і ті, хто відпочиває в наметах, часто безладно скидають сміття, завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Туреччина також перебуває у стані підвищеної готовності до лісових пожеж після того, як минулого року пожежі знищили великі ділянки землі. Лісові пожежі часто пов’язані з легкозаймистими матеріалами, залишеними після пікніків та відпочиваючих. Декілька лісів по всій країні вже закриті для кемпінгу на літо.

Еклектичне поєднання незайманих пляжів, жвавого нічного життя, віндсерфінгу та тихих районів Чешме з мальовничим краєвидом на море щоліта приваблює відпочиваючих з усієї Туреччини та з-за кордону. Цього тижня на курорті чекають приплив туристів через дев’ятиденне свято Курбан Байрам (Ід аль-Адха). Очікується, що у майбутні свята місто щодня відвідуватимуть понад мільйон людей.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини