ГоловнаГотеліІнститут статистики: Відпочинок у турецьких готелях подорожчав майже на 80%

Інститут статистики: Відпочинок у турецьких готелях подорожчав майже на 80%

За останні 12 місяців вартість проживання у турецьких готелях зросла на 79,14%. Про це повідомляє видання Turizm Guncel із посиланням на звіт національного інституту статистики республіки.

Згідно з текстом документа, рівень інфляції в Туреччині за підсумками липня становив 79,6% порівняно з 78,62% місяцем раніше. Відповідно, це позначилося і на споживчому кошику.

Найбільше підвищилися ціни на послуги охорони здоров’я – на 7% до червня. Продукти подорожчали на 3,15%, а обід у ресторанах – на 2,5%.

Що стосується вартості відпочинку в турецьких готелях, то у місячному вираженні приріст здається цілком допустимим – 2,4%. Однак, по відношенню до початку року середня ціна за номер зросла вже на 48,5%, а порівняно з липнем 2021-го на 79,1%.

Зазначимо, міністр фінансів Туреччини обіцяє, що до кінця року інфляція має становити не більше 50%. Це допоможе зупинити прогресивне зростання цін у республіці. Однак незалежні фінансові аналітики, навпаки, впевнені, що інфляція зростатиме і далі і перетне позначку 100%. Відповідно це серйозно позначиться і на вартості відпочинку в країні.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини