ГоловнаLifeStyleВ аеропорту Бангкока затримали двох пасажирок за незвичну контрабанду

В аеропорту Бангкока затримали двох пасажирок за незвичну контрабанду

Після огляду багажу службами безпеки в зоні вильоту аеропорту Бангкока дві іноземки заарештували. Поліцейські, що бачили види, були шоковані, побачивши вміст валіз.

Двох жінок було заарештовано в бангкокському аеропорту Суварнабхумі і звинувачено в контрабанді після того, як у їхньому багажі було виявлено 109 живих тварин.

За повідомленням департаменту національних парків, дикої природи та охорони рослин Таїланду, диких тварин було виявлено у двох чемоданах після проходження речей через рентгенівський апарат.

Співробітники служби охорони дикої природи, викликані на місце події, нарахували двох білих дикобразів, двох броненосців, 35 черепах, 50 ящірок та 20 змій. Дякувати Богу, всі вони виявилися живими.

Бфстро з’ясувалося, що багаж належав двом індійським жінкам, що вирушали рейсом до індійського міста Ченнаї.

Громадянкам Індії вже пред’явлено звинувачення у порушенні одразу кількох правових актів: Закону про охорону та захист дикої природи (2019 рік), Закону про хвороби тварин (2015 рік) та Закону про митницю (2017 рік).

Торгівля тваринами та провезення їх через аеропорти вже давно є проблемою у регіоні. У 2019 році чоловік, успішно приземлившись у Ченнаї, після вильоту з Бангкока, був затриманий індійською владою після того, як митники виявили в його багажі місячне дитинча леопарда.

У звіті агентства з моніторингу торгівлі дикими тваринами TRAFFIC за березень 2022 року йдеться, що в період з 2011 по 2020 рік в ході 140 вилучень у 18 аеропортах Індії було виявлено понад 70 000 місцевих та екзотичних диких тварин, включаючи частини їх тіл або частини від них.

Найбільше випадків провезення диких тварин зареєстровано в міжнародному аеропорту Ченнаї, за ним йдуть міжнародний аеропорт імені Чатрапаті Шиваджі в Мумбаї та аеропорт імені Індіри Ганді в Нью-Делі».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини