ГоловнаСШАУ США пілот довів пасажирів до сліз на своєму рейсі

У США пілот довів пасажирів до сліз на своєму рейсі

Пілот American Airlines влаштував пасажирам незабутній політ перед виходом на пенсію. Льотчик із 32-річним стажем виступив із промовою, яка зворушила до сліз людей, які перебували на борту, а потім стала вірусною в соцмережах.

Ролик із останнім офіційним зверненням пілота Джеффа Фелла до пасажирів був опублікований у TikTok. Його зняв один із пасажирів рейсу Шарлотт (Північна Кароліна) – Чикаго. Всього за кілька днів відео набрало понад 3 мільйони переглядів та понад 600 тисяч лайків.

На ньому пілот через гучний зв’язок звертається до пасажирів, починаючи зі слів: “Якщо я буду трохи схвильований, будь ласка, вибачте мені за це”. Потім чоловік розповідає, що на борту перебувають члени його сім’ї, які вирішили його супроводити в останньому польоті.

@realjharrison priviliged to have been there for this 🫡 #americanairlines #retirement #fypシ ♬ original sound – justin again

Пілот висловив подяку рідним, а особливо – дружині Джулі.

“Вона збудувала фундамент нашого життя і нашої сім’ї. Її віра в бога, мудрість, сила і любов спрямовували наш шлюб і сім’ю протягом усіх цих років”, – говорить чоловік.

Пасажири, які перебували в цей момент у салоні, зустріли промову Джеффа справжніми оваціями. Вони поширили ролик у мережі, зробивши пілота зіркою. Інтернет-користувачі зізналися, що їх до глибини душі торкнулися слова, сказані льотчиком.

“Я дочка пілота, і це відео змусило мене плакати”, “Його маленький сценарій. Просто уявіть, як він писав це в ніч перед польотом”, “32 роки безпечних приземлень. Хай благословить бог його та всіх пілотів”, – пишуть користувачі.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У США чоловік під час польоту спробував відчинити двері літака

На борту рейсу American Airlines, що летів з Альбукерке...

Названі найбільш пунктуальні авіакомпанії світу в 2023 році

Аналітики компанії Cirium представили свій щорічний рейтинг пунктуальних авіакомпаній...

У США пасажирка рейсу отримала штраф на суму майже 39 000 доларів

Жінка на рейсі авіакомпанії American Airlines між Фініксом та...

Пасажир подав до суду на авіакомпанію після того, як стюардеса зіпсувала його татуювання

Засмучений пасажир подав до суду на American Airlines, стверджуючи,...

Туристка влаштувала істерику на борту літака через уявного пасажира

Одна з пасажирок рейсу American Airlines з Далласа до...