ГоловнаСШАУ США 700 жінок звинуватили гінеколога в насильстві

У США 700 жінок звинуватили гінеколога в насильстві

Університет Південної Каліфорнії (USC) виплатить в цілому 1,1 мільярда доларів більше ніж 700 жінкам, які звинуватили колишнього гінеколога університетського містечка в сексуальному насильстві, повідомили в четвер USC і адвокати постраждалих.

У четвер було завершено врегулювання справи в розмірі 852 мільйонів доларів за цивільними позовами, поданими 710 жінками проти Джорджа Тіндалла, який працював в клініці кампусу протягом 30 років.

«Мирова угода, яка була оголошена 25 березня, знаменує собою закінчення судового процесу, поданого до Вищого суду Лос-Анджелеса. Між федеральними судами і судами штату, університет повинен виплатити позивачам понад 1,1 мільярда доларів », – йдеться в заяві коледжу.

У 2019 USC також погодилася на окреме врегулювання в розмірі 215 мільйонів доларів в рамках колективного позову, який стосувався більше 18000 жінок, які були пацієнтами Тиндаля.

«Наша команда вражена мужністю тих, постраждалих від Джорджа Тиндаля, які пережили цей процес, і сподіваються, що це врегулювання принесе їм зцілення», – сказав адвокат Джон С. Менлі.

Головний юрисконсульт USC Беонг-Су Кім сказав: «Досягнення справедливої угоди з потерпілими колишніми студентами було головним пріоритетом для Опікунської Ради і президента Керол Фолтена».

За даними американської телекомпанії CNN, Тиндаль пред’явлено 29 кримінальних звинувачень, в тому числі 18 пунктів звинувачення в сексуальному посяганні і 11 звинувачень в сексуальних побоях, які відбулися більш ніж два десятиріччя тому.

Джордж Тиндаль не визнав себе винним в скоєнні злочинів і очікує суду.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У Венеції штрафують туристів, які не сплатили податок

Італійська влада запровадила новий податок для туристів у Венеції....