ГоловнаCOVID Travel NewsТуризм отримає новий удар: Джо Байден закликав світ готуватися до нової пандемії

Туризм отримає новий удар: Джо Байден закликав світ готуватися до нової пандемії

Світ має готуватися до нової пандемії і на це потрібно багато грошей – так налякав людей та бізнес у своєму виступі президент США Джо Байден. Такі слова особливо тривожно звучать для туризму, який першим на собі відчув усі принади локдаунів та закриття кордонів. Більше того, досі багато країн Азії ще не відкрилися, а Європу після зняття ковідних обмежень вже захльостує колапс в авіаперевезеннях, обслуговуванні в готелях та автотранспорті.

Тим часом президент США заявляє буквально таке: «Зрештою, нам потрібно більше грошей на планування другої пандемії. Буде ще одна пандемія. Ми маємо думати наперед. Ось чому нам потрібні гроші», – заявив президент США.

Нагадаємо, що ту ж тему розвивали і у ВООЗ: ще на початку червня голова Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейєсус заявив, що новий і агресивніший штам коронавірусної інфекції може з’явитися будь-якої миті. За його словами, відчуття, що пандемія закінчилася, є хибним.

Зазначимо також, що деякі країни готові відновити антиковідні заходи будь-якої миті. Зокрема, про це заявила Німеччина. Подробиці читайте у матеріалі «У Німеччині планують відновити антиковідні заходи та обмеження щодо перетину кордону».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини