ГоловнаCOVID Travel NewsУ Німеччині планують відновити антиковідні заходи та обмеження щодо перетину кордону

У Німеччині планують відновити антиковідні заходи та обмеження щодо перетину кордону

Восени до Німеччини можуть знову повернутися антиковідні заходи – такі як масковий режим, принаймні у закритих приміщеннях, а також нові кампанії з вакцинації та обмеження щодо перетину кордону.

Саме такою заявою «ощасливив» туристів федеральний міністр охорони здоров’я Німеччини Карл Лаутербах. Він заявив, що вважає всі ці заходи необхідними, щоб допомогти приборкати поширення хвороби COVID-19 восени та взимку.

Також читайте: Літо в Європі починається зі зростання кількості заражених ковідом

«Німеччині необхідно підготуватися до нової хвилі коронавірусних інфекцій у більш холодній половині року. Країні потрібне нове зведення правил на осінь і зиму», – заявив міністр, представляючи свій новий план із семи пунктів. Він саме включає нову кампанію вакцинації трьома різними вакцинами та зміни в програмі безкоштовного тестування на COVID-19. Чи повернуться до обмеження на в’їзд та виїзд серед цих пунктів не уточнюється.

У вересні при цьому закінчується термін дії «ковідного» закону про захист від інфекцій. Цілком можливо, що новий план із семи пунктів готується для його заміни. Проте поки що висловлювання міністра охорони здоров’я, як наголошують у ЗМІ, не є офіційною заявою.

Таким чином, німецька влада ще має підтвердити, чи будуть введені нові правила, як тільки закінчиться літо.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини