ГоловнаПолітикаЕнтоні Блінкен: США надають Україні додаткову військову допомогу на $350 млн

Ентоні Блінкен: США надають Україні додаткову військову допомогу на $350 млн

Сполучені Штати надають Україні додаткову військову допомогу у розмірі 350 мільйонів доларів для боротьби із російським вторгненням. Про це заявив держсекретар Ентоні Блінкен.

“Цей пакет включатиме додаткову смертоносну оборонну допомогу, щоб допомогти Україні впоратися з бронетанковими, повітряними та іншими загрозами, з якими вона стикається”, – йдеться у заяві держсекретаря.

Раніше Білий дім повідомив, що президент Джо Байден уповноважив Блінкена виділити до 350 мільйонів доларів на негайну підтримку безпеки та оборони України. Заява прозвучала після 40-хвилинної розмови Байдена з президентом України Володимиром Зеленським раніше, під час якої вони обговорили “конкретну допомогу в обороні”.
Блінкен нагадує, що минулої осені, коли Росія почала стягувати війська на кордон із прозахідним сусідом, президент Джо Байден виділив Україні 60 мільйонів доларів на негайну військову допомогу, а потім ще 200 мільйонів доларів було надано у грудні, коли президент Володимир пригрозив Путіну гостріше.

Сполучені Штати зараз санкціонують третій пакет, «поки що Україна хоробро і гордо бореться проти жорстокого та неспровокованого нападу Росії», сказав він.

Це означає, що загальна допомога у сфері безпеки, яку Сполучені Штати надали Україні минулого року, перевищить 1 мільярд доларів.

«Це ще один чіткий сигнал про те, що Сполучені Штати разом із народом України, захищаючи свою суверенну, мужню та горду націю».

Нова допомога надходить на тлі низки санкцій США та інших країн Заходу проти російських банків та олігархів у спробі покарати Путіна та його найближче оточення за вторгнення в Україну та завдати шкоди російській економіці.

Свіжі новини

Погода

Також читайте