ГоловнаСШАДжо Байден оголосить про нову військову допомогу для України

Джо Байден оголосить про нову військову допомогу для України

Президент США Джо Байден оголосить про плани направити додаткову військову допомогу Україні, щоб допомогти країні протистояти російському вторгненню, повідомляє джерело Associated Press.

Представник США на умовах анонімності повідомив інформаційному агентству, що сьогодні вранці Байден звернеться до Білого дому з докладним викладом планів збільшення військової допомоги Україні майже на 2,6 мільярда доларів, уже схвалених урядом США.

Очікується, що новий пакет буде аналогічним 800-мільйонному, про який президент США оголосив минулого тижня. Сюди входить важка артилерія та боєприпаси, такі необхідні українським силам в умовах ескалації бойових дій за Донбас на сході України.

Вчора високопоставлений чиновник Департаменту оборони США заявив, що навчання українських військовослужбовців роботі з американськими 155-міліметровими гаубицями вже розпочалося в одній із європейських країн, повідомляє Associated Press.

Вчора Байден зібрав військове керівництво країни на їхню першу пряму зустріч у Білому домі з моменту вступу на посаду у 2021 році. Президент США похвалив військових за їхню «видатну» роботу з озброєння України, додає БТА.

Свіжі новини

Погода

Також читайте