ГоловнаСШААвіакомпанія Delta Air протестувала у літаках інтернет Starlink

Авіакомпанія Delta Air протестувала у літаках інтернет Starlink

Американська авіакомпанія Delta Air Lines Inc. протестувала на борту літаків супутниковий інтернет Starlink компанії SpaceX. Про це в інтерв’ю виданню The Wall Street Journal повідомив CEO авіаперевізника Ед Бастіан.

Бастіан не став обговорювати подробиці випробувань, однак зазначив, що в Delta Air вважають, що інтернет на борту літака має бути швидким та безкоштовним. Авіакомпанія також запускала тестову програму безкоштовного Wi-Fi у деяких напрямках до пандемії коронавірусу.

Delta Air повідомляла минулого місяця, що обладнала близько 300 літаків бездротовим інтернетом Wi-Fi, наданим супутниковою компанією Viasat Inc. Ця опція коштує 5 доларів за політ.

Авіакомпанії активно шукають нові можливості для покращення бездротового інтернету на борту літаків. Ця функція особливо потрібна серед пасажирів бізнес-класу, яким часто необхідно залишатися в мережі і на зв’язку більшу частину часу, пише WSJ.

На даний момент такі супутникові компанії, як Intelsat SA та Viasat надають Wi-Fi обладнання для літаків. Як зазначив старший віце-президент Intelsat Дейв Біджур, більшість авіакомпаній прагне знайти спосіб надання високоякісного інтернету під час польоту і при цьому не обтяжувати себе витратами на встановлення додаткових антен.

Супутникове підрозділ Starlink компанії SpaceX також прагне зайняти нішу на ринку авіаперевезень. Компанія отримала схвалення для проведення випробувань супутникового інтернету в літаках від Федеральної комісії зв’язку (Federal Communications Commission, FCC) США. Але їй також до введення обладнання повномасштабне користування необхідно пройти сертифікацію у Федеральному управлінні цивільної авіації (Federal Aviation Administration, FAA) США.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте