ГоловнаCOVID Travel NewsВсесвітній економічний форум в Давосі скасовано

Всесвітній економічний форум в Давосі скасовано

Черговий великий міжнародний захід скасовано через «омікрон». Йдеться про Всесвітній економічний форум, який мав відбутися 17-21 січня у Давосі, Швейцарія. Проте внаслідок зростання кількості випадків коронавірусу саміт було скасовано.

Як йдеться у повідомленні від організаторів саміту, всіх учасників проінформовано. «Нинішні умови пандемії дуже ускладнюють проведення глобальної особистої зустрічі. Незважаючи на суворі протоколи, пов’язані зі здоров’ям, ситуація з омікроном та її вплив на поїздки змушують відкласти зустріч», – йдеться у заяві.

При цьому це вже вдруге, коли Світовий економічний форум скасовується. У 2021 році він був анонсований у Сінгапурі – але і тоді чергова хвиля коронавірусу призвела до його скасування.

Варто зазначити, що остаточно захід не скасовано. Форум орієнтовно перенесено на початок літа.

Нагадаємо, що його долю також розділила одна з найбільших туристичних подій – берлінська виставка ITB. Вона також не відбудеться третього року поспіль. Причина – поширення коронавірусу та обмеження, прийняті в Європі. Згідно із заявою на сайті виставки, ITB Berlin 2022 знову пройде у цифровому форматі, хоча організатори до останнього сподівалися, що головна європейська туристична подія вдасться запустити очно. Подробиці читайте за посиланням.

Свіжі новини

Погода

Також читайте