ГоловнаЕкономікаВ Шрі-Ланці туризму настав кінець: протестувальники громлять президентський палац

В Шрі-Ланці туризму настав кінець: протестувальники громлять президентський палац

Бунти у Шрі-Ланці дійшли до того, що протестувальники взяли під контроль резиденцію президента Готабай Раджапакси. Для туризму на Шрі-Ланці, зважаючи на все, настали чорні часи, тому що в країні дефолт і повсюдні бунти. Так що сподіватися на повернення іноземних туристів Шрі-Ланці в найближчий час явно безглуздо.

Як заявляють місцеві ЗМІ, натовп людей подолав барикади перед резиденцією президента, переліз через паркан і захопив територію. За даними видання Ada Derana, яке посилається на джерела в Національній лікарні міста Коломбо, під час заворушень постраждали щонайменше 30 людей. Президента закликають піти у відставку, антиурядові марші ширяться. Втім, звідки діставати гроші на їжу та на бензин – якщо не з туристів – так і неясно.

Нагадаємо, що однією з останніх спроб нинішнього керівництва країни встояти, стало прохання від президента Шрі-Ланка Готабая Раджапакса до Путіна про термінові постачання палива в кредит та поновлення туристичного авіасполучення між Москвою та Коломбо. Про це він попросив у розмові із президентом Росії. Але поки що очевидно, що туристів на напрямок не допустять.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини