ГоловнаТуризмТуризм Шрі-Ланки звернувся із закликом до іноземних мандрівників провести відпустку на їхньому...

Туризм Шрі-Ланки звернувся із закликом до іноземних мандрівників провести відпустку на їхньому острові

Туристична влада Шрі-Ланки в Індійському океані звернулася з гучним закликом до мандрівників з усього світу провести відпустку на їхньому райському острові, щоб врятувати її від нинішньої кризи. Здебільшого звернення було направлено європейським туристам. Туристи, що прибувають, – один з основних способів для Шрі-Ланки отримання іноземної валюти, так зараз необхідної цій пляжній країні.

Як повідомило видання Sunday Times, представники сектору туризму зустрілися минулого тижня з нещодавно призначеним міністром туризму Харіном Фернандо та послами ключових європейських ринків, щоб розглянути можливість ослаблення чи скасування рекомендацій щодо подорожей, випущених їхнім урядом проти поїздок до Шрі-Ланки. У той час як Німеччина заявила, що вони вже послабили рекомендації щодо подорожей до понеділка, інші країни зробили запити щодо відсутності предметів першої необхідності та необхідності політичної стабільності.

Голова правління Jetwing Symphony Hotels Хіран Коорай заявив Business Times, що їм також необхідно продовжити прогрес, досягнутий у глобальній рекламній кампанії, а також в інших короткострокових кампаніях через ознайомлювальні тури для міжнародних журналістів, блогерів і турагентів, щоб отримати безпосередній досвід на місцях.

Коментуючи відсутність імпортних продуктів харчування, Коорай зазначив, що Шрі-Ланка має пропонувати туристам те, що є унікальним для цієї країни, а не годувати гостей тим, що вони вже куштували вдома. «Близько шести або семи років тому ми перестали подавати імпортні фрукти, і навіть із приготованими продуктами харчування ми намагалися подавати те, що є в Шрі-Ланці», – розповів він, додавши, що сектор має «думати по-іншому».

У той же час інші представники туризму зазначили, що «залучаючи туристів, вони допомагатимуть країні», хоча дехто почувається винним, коли вони приїжджають, щоб побачити страждання людей прямо перед їхніми очима. “Вони допомагають людям у чергах”, – навело слова одного чиновника видання.

Тим часом, оскільки жителі Шрі-Ланки також зіткнулися з кризою через брак палива, більшість із них не хочуть подорожувати для відпочинку, що також чинить хвильовий ефект аж до нестачі робочої сили. «Місцеві жителі також не подорожують через паливну кризу, і авіакомпанії страждають, і нам важко платити зарплату», – поскаржився голова Mt. Lavinia Hotel Санат Укватте. Він також зазначив, що із закінченням літа вони не чекають на зиму, оскільки рекомендації щодо подорожей негативно вплинули на настрої туристів.

Фактично, Шрі-Ланка наразі зіткнулася з понад 80-ма відсотками скасування на літо через політичні заворушення в країні та у зв’язку з оголошенням надзвичайного стану президентом Асоціації туристичних готелів Шантикумаром. Раніше він зазначав, що бізнес, який підбадьорився у перші кілька місяців, у березні впав приблизно на 90%. Крім того, в країні досі діють мораторії, запроваджені на початку пандемії коронавірусу. Як зазначила газета, нині на курортному острові бізнес працює в умовах обмежень та кризи, і якщо мораторій до 30 червня не буде знято, більшість компаній закриється, а співробітників буде звільнено.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Туреччині у готелів почалися проблеми

До серпня-вересня турецьку туріндустрію може очікувати маса неприємних сюрпризів:...

З Туреччини надійшов тривожний сигнал: у готелях турецького Бодруму почалися звільнення персоналу

Тривожний сигнал прийшов із турецького Бодруму, де у розпал...

У США почалася грандіозна криза в авіації

Грандіозна криза в авіації очікує незабаром країну з найрозвиненішою...

Готелі та ресторани в Німеччині готуються до масових закриттів

Песимізм та екзистенційні страхи, тобто побоювання за своє існування,...

У Європі починається масове банкрутство готелів та ресторанів

Високі ціни загрожують банкрутством готелям, ресторанам, кафе та барам...