ГоловнаCOVID Travel NewsВлада Пхукету заявила, що більшість заражених COVID туристів прибуває з Росії

Влада Пхукету заявила, що більшість заражених COVID туристів прибуває з Росії

Російські туристи розносять заразу – з такою раптовою заявою виступив губернатор Пхукет Наронг Вунсіу. За його словами, більшість туристів, у яких після прибуття виявили зараження COVID-19, прибувають із Росії або Казахстану.

«Щодня на Пхукеті реєструється приблизно 300 нових заражень. З них 100 – або третина – це завізні випадки, переважно серед туристів», – додав губернатор. Причому туристи, за його заявою, здебільшого з Росії чи Казахстану.

Більше того – глава Пхукет заявив, що повідомив про це тайському оперштабу – тобто, управлінню з моніторингу ситуації з коронавірусом – щоб там «з’ясували, чому так багато випадків походить із цих країн, особливо з Росії». Але найімовірніше закриття кордонів туристам не загрожує.

Причина проста – фінансові міркування. Тайському острову дуже потрібні туристи та їх кошти – не випадково тому губернатор повідомив, що з 1 липня минулого року по 25 січня цього року туризм приніс Пхукету $14 млрд доходу «чистими» і ще $33 млрд опосередковано. А російські туристи, нагадаємо, швидко вийшли на курорті на перше місце.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Шість вірних ознак того, що ви перехворіли на COVID-19».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини