ГоловнаМіжнародні організаціїЄСТуристичні країни ЄС та Середземномор'я оплакують російських туристів

Туристичні країни ЄС та Середземномор’я оплакують російських туристів

Російські відпочиваючі зазвичай становлять основу туризму на середземноморському острові, але цього року через війну в Україні їх майже немає.

По всій Європі туристичні напрямки, які стали залежати від великих російських відвідувачів, стикаються із серйозними фінансовими втратами.

Так, відсутність російських туристів, які традиційно витрачають великі гроші, вже створили повсюдні проблеми у Середземномор’ї, не дозволяючи вийти з «пандемійної» кризи насамперед туріндустрії Кіпру, але дуже сильно цього літа постраждають також Італія, Франція, Чорногорія та Чехія. Таку оцінку ситуацію озвучили у британській The Telegraph.

Оглядач видання Нік Сквайрс, зокрема, зазначає, що найгірше доведеться Кіпру. Туріндустрія там становить приблизно чверть економіки, і російський ринок багато років перебував на першому-другому місці, невипадково Кіпр досить швидко відкрився для російських туристів під час пандемії. Острів відвідає на 800 тис. туристів менше, ніж планувалося. За підрахунками експерта, збитки можуть становити до $520 млн. Щоб їх уникнути, Асоціація готелів Кіпру намагається залучити туристів з альтернативних ринків, зокрема з Великобританії, Франції, Німеччини та Ізраїлю.

В Італії вплив, швидше за все, відчуватиметься в таких місцях, як Форте-дей-Мармі, престижний курорт на узбережжі Тоскани, який отримав прізвисько «Маленька Росія» через його популярність серед заможних російських туристів.

Подібні скарги можна почути від власників готелів та рестораторів на Французькій Рів’єрі та у мальовничому чеському курортному місті Карлові Вари.

Аналогічна ситуація і в Чорногорії, де росіянам належить чимала частина нерухомості, а також заможні російські туристи підтримували яхтовий туризм у країні.

У результаті, за оцінками британського оглядача, тургалузь «не відчуває надій на відновлення туризму в Європі цього літа». Вийти з коронавірусної кризи, незважаючи на всі зусилля, їй не вдасться.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Эксперт назвал лучший завтрак для здорового похудения».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Туреччині у готелів почалися проблеми

До серпня-вересня турецьку туріндустрію може очікувати маса неприємних сюрпризів:...

З Туреччини надійшов тривожний сигнал: у готелях турецького Бодруму почалися звільнення персоналу

Тривожний сигнал прийшов із турецького Бодруму, де у розпал...

У США почалася грандіозна криза в авіації

Грандіозна криза в авіації очікує незабаром країну з найрозвиненішою...

Готелі та ресторани в Німеччині готуються до масових закриттів

Песимізм та екзистенційні страхи, тобто побоювання за своє існування,...

Президент ОАЕ виділить US$ 100 млн постраждалим від війни в Україні

Президент Об'єднаних Арабських Еміратів Його Високість шейх Мухаммед бен...