ГоловнаРосіяТуристичні гіганти відмовилися від продажу місць для російських туристів

Туристичні гіганти відмовилися від продажу місць для російських туристів

До санкцій проти росіян приєдналися кілька круїзних гігантів – йдеться про туристичні компанії, що спеціалізуються на морських круїзах – Carnival Cruise Line, Princess Cruises та Costa Cruises. Як заявляють експерти АТОР, вони зупинили співпрацю з російським ринком, у тому числі не піддають нових бронювань. Втім, туристам, які вже купили круїз, проте обіцяють, що подорож відбудеться.

“Партнери Costa Cruises – отримали від оператора повідомлення, що більше не прийматимуть заявки на круїзи від громадян, які проживають на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, а також на території Донецької та Луганської областей України”, – заявили в АТОР. Аналогічні кроки, але без гучних офіційних повідомлень, зробили також Carnival Cruise Line, Princess Cruises, Cunard Line, Holland America Line Cruises, Regent Seven Seas Cruises і Seabourn Cruise Line.

При цьому Costa Cruises, яка подбала про офіційне повідомлення, безпосередньо повідомила, що дане рішення пов’язане з введенням санкцій проти Росії. «Компанія дотримується вимог санкційного режиму та експортного контролю, запроваджених у зв’язку з вторгненням Росії в Україну, але не обмежуючись, санкціями, накладеними США, Великобританією та Європейським Союзом. З жалем інформуємо вас про рішення компанії призупинити продаж круїзів та нові бронювання особам, які проживають у Росії, Білорусі, а також на території Донецької та Луганської областей України», – заявили представники Costa Cruises.

Втім, коментуючи ситуацію для партнерів, компанія Costa Cruises пояснила відмову продавати тури росіянам і фінансовим ризиком. Людина з російським громадянством але з видом на проживання поза Росією, банківським рахунком іншої країни, що забронював поїздку в іноземному турагентстві поїхати в круїз може. При цьому, як додають експерти, російські контрагенти відключені від систем бронювання багатьох із зазначених міжнародних круїзних компаній, тому не мають можливості відправити до круїзу туристів на їх лайнерах, оформивши бронювання з Росії.

При цьому Costa Cruises стверджують, що підтверджені бронювання не будуть анульовані. Однак при їх реалізації також будуть враховуватися деякі непрояснені «особливості режиму санкцій щодо платежів, повернень грошових коштів та інших питань, що підпадають під обмеження», – заявили представники круїзної компанії. Згідно з заявою туроператорів, чи потраплять туристи, що оплатили тур, на борт – питання щоразу спірне, проте вже був факт, що Costa Cruises вже відмовила в посадці на борт російським туристам, які встигли придбати круїзи, правда це торкнулося тільки тих туристів, які придбали круїзи на початку травня.

Скільки триватиме «блокування», поки неясно. Зазначимо, що підтримали її не всі компанії. Так, у MSC Cruises жодних змін щодо роботи з російським ринком немає – про це АТОР заявили представники туроператора PAC Group.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Стало відомо, чим попкорн шкідливий для нашого організму».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини