ГоловнаПолітикаСтало відомо, як стежити за пересуванням Російської армії в інтернеті

Стало відомо, як стежити за пересуванням Російської армії в інтернеті

Супутникові знімки показують наявність ще 100 одиниць військової техніки та десятків військових наметів на півдні Білорусі, неподалік кордону з Україною. Про це повідомила приватна компанія Maxar Technologies. Проте, як зауважив один із журналістів, пересування російських військ може відстежити будь-який користувач Google Maps.

21 січня президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання незалежності сепаратистських областей України – Луганської та Донецької, а також угоду про співпрацю з ними. Учора указ ратифікували обидві палати російського парламенту. Рада Федерації дала дозвіл Володимиру Путіну використовувати армію за межами Росії.

У зв’язку із введенням російських військ на окуповані сепаратистами території РНБО України рекомендує запровадити надзвичайний стан на 30 днів. Він має застосовуватись у всій країні. Секретар Ради Олексій Данилов повідомив, що президент країни може продовжити надзвичайний стан за згодою парламенту. Він додав, що у разі вторгнення російських військ буде запроваджено воєнний стан.

“В принципі, ви можете стежити за пересуваннями будь-якої армії”

На фотографіях, опублікованих Maxar Technologies, серед іншого відображено щойно побудований польовий шпиталь. На інших мають бути транспортери з тяжкою бойовою технікою. Командувач Служби безпеки України (СБУ) у Харківській області Роман Дудін також повідомив, що на кордоні з областю спостерігається зосередження російських військ.

Рональд Ліве, з іншого боку, зауважив, що на кордоні з Україною можна побачити помаранчеві та червоні ділянки, які вказують на інтенсивний рух чи пробки на картах Google. Оскільки колони, що перевозять важку техніку, пересуваються повільно, вони паралізують рух навколо. « Коли у вас є Google Maps, вам не потрібно багато грошей та розвідувальних служб. У 21 столітті кожен солдат в кишені має телефон, тому ви можете практично стежити за пересуваннями будь-якої армії», — сказав він.

Незвичайний затор

«Google збирає не лише дані GPS з телефонів солдатів, а й усіх водіїв, які їдуть заданою дорогою. Цього достатньо, щоб створити інформацію про незвичайний та завантажений трафік. Така пробка повільно рухається Google Maps, документуючи маршрут армії».

Інший інтернет-користувач сказав, що “дивно жити в той час, коли я можу знайти російські військові вантажівки на Google Maps”.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

9 незвичайних лайфхаків для лінивих туристів

Збори, організація поїздки, пошук квитків – усі ці дії...

На всі випадки: найкорисніші мобільні додатки для туристів

З появою смартфонів у нашому повсякденному житті туризм став...

Війна в Ізраїлі змусила змінити маршрути морських круїзів

Компанія MSC Cruises переглянула круїзні маршрути Східним Середземномор'ям через...

Авіакомпанії почали масово скасовувати рейси до Ізраїлю: війна докотилася до аеропорту Бен-Гуріон

Авіакомпанії почали масово скасовувати рейси до Ізраїлю - в...