ГоловнаРосіяРосійські літаки продовжують розсипатися: літак із російськими туристами сів на пшеничне поле

Російські літаки продовжують розсипатися: літак із російськими туристами сів на пшеничне поле

Літак із російськими туристами, що повертався з туристами із Сочі, сів на пшеничне поле поле в Новосибірській області. Як повідомляє російська преса, екстрену посадку благополучно здійснив лайнер Airbus A320 авіакомпанії «Уральські авіалінії», на борту перебував 161 пасажир.

«Літак Airbus A320, що виконував рейс U6-1383 за маршрутом Сочі – Омськ, здійснив екстрену посадку поза аеродромом. Посадка пройшла благополучно. На борту перебував 161 пасажир, постраждалих немає», – відзвітував перевізник.

«Літак не виконав посадку в аеропорту Омська, змінив курс, виставив код відповідача 7700 (основний сигнал тривоги), а потім полетів у бік Новосибірська. В аеропорту Новосибірська підтвердили, що літак летів на запасний аеродром», – уточнюють у відомстві. У результаті лайнер сів на ґрунт в Убінському районі Новосибірської області. Попередня причина екстреної посадки – відмова гідравліки. До встановлення обставин інциденту приєдналася Уральська транспортна прокуратура. Східне міжрегіональне управління СКР на транспорті повідомило про порушення кримінальної справи за ч. 1 ст. 263 КК РФ (порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту).

З пасажирами працює медичний персонал для оцінки стану здоров’я. В авіакомпанії створено оперативний штаб. За результатами перевірки прокуратурою буде надано оцінку дотримання авіакомпанією законодавства про безпеку польотів, технічного стану судна, діяльності екіпажу», – заявили в прокуратурі.

«Літак посадили на поле, всі оперативно вивантажилися і відбігли подалі від літака, займання не було, одна сторона трохи закоптилася», – розповіла одна з пасажирок. За її словами, після НП усіх пасажирів розмістили у місцевому будинку культури. Медичну допомогу надали чотирьом пасажирам, діагностовано забиті місця, але серйозних травм ніхто не отримав. Направлені автобуси для їх перевезення до Новосибірська.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте