ГоловнаРосіяРосіяни втратили наземне вікно в Європу

Росіяни втратили наземне вікно в Європу

«Наземне» вікно в Європу для росіян, які «відбувають» на Захід, закриється найближчої суботи. Йдеться про поїзд Allegro, що курсує між Гельсінкі та Петербургом – він припинить роботу 26 березня.

Нагадаємо, що трохи більше тижня тому німецька Deutsche Welle (доречі яку вже заблокував Роскомнагляд) опублікувала відеоролик. У ньому стверджувалося, що фінська компанія Allegro спішно збільшила парк поїздів, що курсують між Петербургом і Гельсінкі, спеціально для «сотень і тисяч» росіян, які рятуються від утисків та санкцій.

Реальність виявилася жорсткішою – як повідомляє фінська Helsingin Sanomat, ще на початку березня залізничний оператор VR, керуючий фінськими залізницями, заявив про “різке скорочення” контактів з РЗ. А 24 березня міністр управління державною власністю Фінляндії Тютті Туппурайне надіслала цій компанії листа, в якому стверджувалося, що «експлуатація поїзда більше не затребувана». «Ситуація з Allegro змінилася, і продовження руху Allegro є більш недоцільним з погляду державного власника», – заявила фінська чиновниця. Чому потяг «протримався» так довго, та теж пояснила прозоро: «Усі охочі громадяни Фінляндії вже повернулися до Фінляндії із РФ», – заявила вона.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Лікарі визначили найкращі продукти для очищення печінки від токсинів“.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Одна з балканських країн збільшує авіасполучення з Росією, незважаючи на санкції ЄС

Сербський авіаперевізник Air Serbia, незважаючи на санкції Євросоюзу проти...

У хід були пущені російські бабусі: у Європі здивувалися новим способам росіян обходити санкції на шопінг

Про новий спосіб росіян оминати санкції заявило фінське видання...

У Китаї жінок просять не робити макіяж у поїзді: залізничну компанію звинуватили у сексизмі

У Китаї стався скандал через рекламне відео державної залізничної...

Італія заявила що нічого не буде конфіскувати у росіян, на відміну Німеччини

Перша країна ЄС, яка заявила, що не буде нічого...