ГоловнаРосіяРосіянам заборонили відвідувати Венсенський замок у Франції

Росіянам заборонили відвідувати Венсенський замок у Франції

Громадяни Росії більше не допускатимуться на територію Венсенського замку, який знаходиться неподалік Парижа. Про це повідомляє французьке агентство Paris Match.

За даними видання, адміністрація музейного комплексу ухвалила таке рішення після директиви Міністерства оборони республіки. Справа в тому, що на території замку знаходиться центр Історичної служби захисту, де містяться бібліотеки та архіви, доступні для туристів.

Однак після початку війни в Україні росіянам заборонено вхід на об’єкти, що належать до Міноборони. Відповідно, під обмеження потрапила і вся решта території замку.

Громадяни РФ вже зіткнулися з тим, що не можуть відвідувати цей історичний комплекс навіть із викупленими вхідними квитками. Як розповіли Paris Match кілька російських туристок, наприкінці липня охорона не пустила їх до Венсенського замку. Зокрема, спочатку співробітники служби безпеки перевірили у жінок паспорти та, побачивши громадянство Росії, відмовили у вході. Причину охоронці пояснили просто: «Росіянам у музей не можна».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини