ГоловнаНерухомістьНезабаром росіяни не зможуть ні купувати, ні продавати апетитні будинки на узбережжі...

Незабаром росіяни не зможуть ні купувати, ні продавати апетитні будинки на узбережжі Чорного моря

Євросоюз додав до свого шостого пакету санкцій та заборону на угоди з нерухомістю для громадян Росії, повідомляє Bloomberg.

Пропозиція Єврокомісії, частину якої сьогодні представила її голова Урсула фон дер Ляйєн, передбачає припинення угод з нерухомістю з російськими громадянами, резидентами та юридичними особами – продажу чи передачі, прямо чи опосередковано, права на нерухоме майно, розташоване на території Союзу, або частки на підприємствах колективного інвестування, які надають доступ до такого нерухомого майна», — йдеться в юридичному тексті Bloomberg News.

Заборона поширюється на росіян, які не є громадянами ЄС і не мають посвідки на проживання у країнах-членах ЄС. Це не поширюється на тих, хто має громадянство чи проживає у Європейській економічній зоні чи Швейцарії, пояснює агентство.

Заборона є частиною останніх дій ЄС проти російської держави та олігархів — заходів, які вперше будуть спрямовані проти прибуткової нафтової промисловості Москви та найбільшого банку країни Ощадбанку. Очікується, що його, як і інші кредитори в минулому, буде виключено із систем SWIFT.

План має бути схвалений державами-членами ЄС цього тижня, перш ніж він набуде чинності, і до нього можуть бути внесені зміни.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Турист зрозумів чому у Туреччині не люблять Чорне море

"Застрягли в часі і виглядають як пляжі в 90-х...

На пляжі Чорного моря викинуло тисячі мертвих дельфінів

Пляжі країн, що межують із Чорним морем, заполонили тисячі...

Анкара: міни в Чорному морі були залишені навмисно

Міністр оборони Туреччини Хулусі Акар висловив підозру у можливості...

У Чорному морі виявлено ще одну морську міну, цього разу біля мису Мідія

Морська міна була виявлена ​​рибалкою приблизно за 70 кілометрів...