ГоловнаРосіяКарти Google зняли цензуру: Тепер кожен може побачити бункер Путіна та секретні...

Карти Google зняли цензуру: Тепер кожен може побачити бункер Путіна та секретні російські військові бази

Google зняв цензуру із супутникових знімків військових об’єктів у Росії. Тепер кожен з нас може побачити, як виглядають маєтки Путіна, військово-морські бази та військові аеродроми. Розсекретили навіть космодром.

“Тепер усі можуть бачити російські пускові установки, шахти МБР, командні пункти та секретні об’єкти з роздільною здатністю до 0,5 м на піксель”, – повідомила українська армія в Twitter, включивши приклади знімків.

Інтернет-користувачі, які шукають «розсекречені» російські локації, також вказують на бункер Володимира Путіна.

Завдяки супутниковим знімкам українська армія отримує інформацію про пересування окупаційної армії. Це також свідчення злочинів проти мирних жителів, які Росія офіційно заперечує.

Карти Google зняли цензуру: Тепер кожен може побачити бункер Путіна та секретні російські військові бази Карти Google зняли цензуру: Тепер кожен може побачити бункер Путіна та секретні російські військові бази Карти Google зняли цензуру: Тепер кожен може побачити бункер Путіна та секретні російські військові бази

Судження в Google

Суд у Москві пригрозив американському інтернет-гіганту Google і власнику Вікіпедії – Фонду Вікімедіа штрафами за невидалення «хибної» інформації про конфлікт

Google може бути оштрафований на суму до 12 мільйонів рублів (приблизно 133,4 тисяч євро), а Wikipedia – на 8 мільйонів рублів.

Російський державний регулятор ЗМІ та інтернету Роскомнагляд заявив у четвер, що Google буде оштрафований за нездатність видалити контент із YouTube, який Кремль вважає таким, що порушує закон.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Google опублікував найкращі напрямки для літнього туризму

Google поділився інформацією про те, куди люди збираються вирушити...

Співзасновник Google таємно купив острів у Пуерто-Рико за 32 мільйони доларів

Колишній глава Google Ларрі Пейдж таємно витратив 32 мільйони...

9 незвичайних лайфхаків для лінивих туристів

Збори, організація поїздки, пошук квитків – усі ці дії...

На всі випадки: найкорисніші мобільні додатки для туристів

З появою смартфонів у нашому повсякденному житті туризм став...