ГоловнаВізиФіни вимагають від уряду анулювати візи російським туристам та припинити їхній в'їзд

Фіни вимагають від уряду анулювати візи російським туристам та припинити їхній в’їзд

Над поїздками російських туристів у Суомі, а також над фінським прикордонним бізнесом, нависла ще одна загроза. На цей раз проти повернення російських туристів виступили не політики, а «суспільники». Громадська ініціатива, за даними місцевих ЗМІ, зібрала вже понад 7 тис. підписів під вимогою, щоб уряд Фінляндії припинив видачу віз росіянам, а також скасував ті, які вже були видані.

“Ми вимагаємо, щоб фінський парламент швидко вжив необхідних заходів, щоб уряд Фінляндії не видавав нових віз громадянам Росії”, – заявляють автори ініціативи. Причиною, звісно, ​​називається агресивна російська політика. Таким чином Фінляндія сподівається «подати приклад іншим державам-членам Європейського Союзу», у свою чергу наслідуючи приклад країн, які вже заявили про своє відношення до Росії, на кшталт держав Прибалтики та Польщі.

При цьому автори ініціативи впевнені, що “відмова у візах безпосередньо не вплине на діяльність Росії”, проте переконані, що “відмова у візах викличе невдоволення серед її громадян”.

Нагадаємо, раніше по шоп-туризму до Фінляндії було завдано ще одного удару. “У Фінляндії магазини повинні відмовити у продажу товару, якщо стане очевидно, що покупець має намір везти підсанкційний товар до РФ”, – заявили в МЗС.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини