ГоловнаМедицинаТуризм занепокоєний: Землю накриє нова смертельна епідемія, запевняє ВООЗ

Туризм занепокоєний: Землю накриє нова смертельна епідемія, запевняє ВООЗ

Пандемія коронавірусу все ще зупиняє туризм на більшій частині земної кулі, і багато туристичних напрямків ще не повернулися до роботи, а Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вже закликає готуватися до «нового вірусу, поширення якого неможливо буде стримати». Такою заявою генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейєсус «залякав» на зустрічі міністрів фінансів та охорони здоров’я G20 у Римі.

«Навіть якщо ми покладемо кінець цієї пандемії, ми повинні винести уроки, які вона нам викладає, і підготуватися до наступної. Безперечним з точки зору біології є те, що в якийсь момент з’явиться ще один вірус, який ми просто не зможемо стримати», – заявив він.

Що пропонує ВООЗ у цьому зв’язку – за словами пана Гебреєсуса, «загрози високого рівня» вимагатимуть і «політичної участі на високому рівні». Глава ВООЗ закликав учасників «великої двадцятки» – підтримати укладання «юридично зобов’язуючої міжнародної угоди щодо підготовки до пандемій та реагування на них». Рішення має бути ухвалене на спеціальній сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, наміченій на листопад.

Також глава ВООЗ звернув увагу на те, що багато країн – у тому числі й туристичні, – на даний момент мають мінімальний доступ до вакцин. “Зараз від коронавірусу повністю вакциновано 36% жителів планети, проте в Африці цей показник становить лише 6%”, – заявив він.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода