ГоловнаОАЕВлада ОАЕ схвалила «Супутник лайт» для ревакцинації після будь-якої вакцини

Влада ОАЕ схвалила «Супутник лайт» для ревакцинації після будь-якої вакцини

Влада Об’єднаних Арабських Еміратів схвалила застосування російської вакцини від коронавірусу «Супутник лайт» для ревакцинації після щеплення будь-яким препаратом від коронавірусу, повідомив Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ).

“Супутник лайт” як бустер буде доступний для всіх резидентів від 18 років і старше і може застосовуватися через 6 місяців після отримання другого компонента будь-якої з вакцин, які використовуються в програмі вакцинації в ОАЕ.

У січні ОАЕ схвалили застосування «Супутника V». Російські препарати було зареєстровано країни у межах прискореної процедури. Дані досліджень у Москві показали, що ефективність Супутника лайт при самостійному застосуванні проти дельта-штаму коронавірусу становить 70% протягом трьох місяців. Як бустерна доза ефективність препарату проти зараження дельта-штамом вірусу становить понад 83%, проти госпіталізації — понад 94%.

Раніше влада Об’єднаних Арабських Еміратів роз’яснила інформацію про те, що 100% населення країни отримали хоча б одну дозу вакцини проти COVID-19. Як зазначила д-р Фаріда Аль Хосані, речник сектору охорони здоров’я ОАЕ, ці дані не означають, що всі резиденти ОАЕ пройшли вакцинацію. Однак це означає, що більшість цільових груп тепер захищені від COVID-19.

Д-р Фаріда Аль Хосані заявила, чисельність резидентів постійно збільшується, щодня до країни прибувають нові власники робочих віз. Влада ОАЕ стежить за ними та їх імунізацією. Крім того, імунізацію досі не пройшли деякі школярі, незважаючи на те, що було дозволено вакцинувати дітей віком від трьох років. Також низка резидентів отримали медвідвід від вакцинації.

Емірати залишаються одним із лідерів програми вакцинації та масового ПЛР-тестування. Також зазначається, що ОАЕ одними з перших у світі розпочали щеплющу кампанію китайською вакциною Sinopharm. На сьогоднішній день в ОАЕ повністю вакциновано понад 90% населення.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода