ГоловнаВізиВ ОАЕ медсестрам автоматично видали «золоті» візи

В ОАЕ медсестрам автоматично видали «золоті» візи

В Об’єднаних Арабських Еміратах борцям із пандемією COVID-19, включаючи медсестер та фельдшерів швидкої допомоги, автоматично оновили резидентські візи, підвищивши їх категорію.

Уточнюється, що уряд країни нагородив про передовиків «золотими» візами, за якими вони можуть проживати в ОАЕ протягом 10 років. Медичні працівники виявили зміну категорії візи у системі Федерального управління з ідентифікації та громадянства.

Ще у 2021 році уряд ОАЕ пообіцяв привілеї медичному персоналу та його сім’ям за виняткові зусилля щодо захисту населення країни від коронавірусу. Очікується, що «золоті» візи отримають персонал лікарень по всій країні. Працівники сфери охорони здоров’я сприйняли новину із захопленням та вдячністю.

У квітні 2022 року Кабінет міністрів ОАЕ схвалив одну із найбільших за останні роки візових реформ. Зокрема, було внесено зміни до програми «золотого» резидентства з метою залучення в країну інвесторів та кваліфікованих кадрів, а також науковців та талановитих студентів та випускників вишів.

Для власників 10-річного посвідки на проживання скасували терміни максимального перебування за межами ОАЕ. Вони можуть ставати спонсорами подружжя, дітей будь-якого віку та домашнього персоналу (у необмеженій кількості). Після смерті володаря «золотої» візи його сім’я може перебувати в ОАЕ до закінчення терміну її дії.

«Золота» віза видається вченим, видатним студентам та випускникам вузів, які мають наукові досягнення, науковий ступінь у таких сферах, як інженерна справа та технології, а також рекомендації Ради вчених ОАЕ. Право отримати 10-річні мають визначні учні середніх шкіл ОАЕ, випускники місцевих університетів або 100 найкращих вищих навчальних закладів світу.

Крім того, на «золоту» візу можуть претендувати кваліфіковані працівники з професійним досвідом у різних галузях за наявності чинного трудового договору, з наукового або академічного ступеня не нижче за бакалавр та заробітну плату не менше 30 тисяч дирхамів на місяць (US$ 8,2 тисяч).

10-річний посвідку на проживання можуть отримати володарі видатних досягнень у галузі культури, мистецтв, спорту та цифрових технологій, а також інвестори в нерухомість, включаючи, що будується, на суму не менше 2 млн дирхамів, яку можна придбати в іпотеку (кредит можна оформити в місцевому банку). Також «золоті» візи можуть отримати підприємці, які володіють бізнесом в ОАЕ із щорічним доходом не менше 1 млн. дирхамів (US$ 272 тисячі).

Свіжі новини

Погода

Схожі новини