ГоловнаМедицинаУряд ОАЕ запропонував лікарям подати заявки на оформлення «золотих» віз

Уряд ОАЕ запропонував лікарям подати заявки на оформлення «золотих» віз

Уряд Об’єднаних Арабських Еміратів запросив медичних працівників подати заявки на оформлення «золотих» резидентських віз, або 10-річного дозволу на проживання, в знак визнання їхніх зусиль у дні пандемії.

Лікарі, які мають ліцензії регулюючих органів в сфері охорони здоров’я в ОАЕ, зможуть подати заявки в період з липня 2021 року по вересень 2022 року, скориставшись веб-сайтом smartservices.ica.gov.ae. У свою чергу, лікарі, ліцензовані в Дубаї, можуть подати заявки на сайті smart.gdrfad.gov.ae.

Державні відомства розглянуть заявки і видадуть тим, хто відповідає заявленим вимогам. Поряд з цим, в ОАЕ буде відкрито сім спеціалізованих центрів з прийому заявок від медичних працівників, де вони зможуть подати документи особисто.

Дана ініціатива вкладається в стратегію уряду ОАЕ про надання «золотих» віз видатним фахівцям в різних областях. Зокрема, вона допоможе залучити в країну і утримати в ній провідних медичних працівників.

Варто нагадати, що система «золотих» віз з’явилася з ініціативи Його Високості шейха Мухаммеда бен Рашида Аль Мактума, віце-президента, прем’єр-міністра ОАЕ і правителя Дубай. З моменту запуску програми було випущено більше семи тисяч віз. Візи видаються на 5 або 10 років.

Уже сьогодні в числі власників привілеї – інвестори, вчені, спортсмени та члени їх сімей, а також інші обдаровані іноземці. В цілому 10-річні резидентські візи отримали представники 103 національностей. Нова система стала драйвером зростання для сектора нерухомості. Зокрема, на «золоті» візи можуть претендувати покупці нерухомості на території ОАЕ з обсягом інвестицій від 5 млн дирхамів (US $ 1,36 млн).

На «золоті» візи можуть претендувати письменники, автори, дизайнери, історики та дослідники в різних областях знань, мистецтв та ін. Для подачі заявки вони повинні бути резидентами ОАЕ, мати опубліковані праці або бути учасниками виставок, інвестувати в ОАЕ, а також 36 годин в рік присвячувати волонтерській роботі.

З 1 грудня 2020 року влада Дубай істотно розширили систему 10-річних «золотих» віз з метою залучення в країну і утримання на її території висококваліфікованих іноземців. Зокрема, претендувати на отримання 10-річної резидентної візи може будь-який лікар, а також вчені з різних областей і експерти в області обробки даних.

У липні 2021 Федеральне управління по ідентифікації особи і громадянства Об’єднаних Арабських Еміратів початок оформляти «золоті» резидентські візи видатним випускникам шкіл і членам їх сімей.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини