ГоловнаОАЕЩоб врятуватися від спеки, ОАЕ створюють штучний дощ

Щоб врятуватися від спеки, ОАЕ створюють штучний дощ

Мусонний дощ пронизує жваву магістраль, створюючи складні умови для руху потоку джипів. Раптом на дорозі з’являються водоспади.

Це звичайне явище в деяких частинах Південно-Східної Азії, але насправді це Об’єднані Арабські Емірати в розпал літньої спеки, коли температура регулярно перевищує 50 градусів.

Щоб врятуватися від цієї спеки, ОАЕ розробили план – створити штучний дощ. За даними Національного метеорологічного центру, після посіву хмар кількість опадів збільшилася.

У неділю Національна метеорологічна служба ОАЕ опублікувала відео з сильними дощами. Операції по засеіванія хмар є частиною її постійної місії з виробництва опадів на Близькому Сході, де середня кількість опадів становить лише 4 дюйма.

Дощ був створений з використанням технології безпілотних літальних апаратів, які вивільняють електричні заряди в хмари для збору та формування опадів.

Сильні дощі викликали водоспади в місті Айл-оф-Айн і зробили дорожні умови небезпечними.

Намагаючись впоратися зі зменшенням водної маси в країні, ОАЕ інвестували 15 мільйонів доларів у дев’ять різних дощових проектів. в 2017 році.

Нинішня система, яка використовується для зміни електричного заряду хмар, розробляється дослідниками з Університету Редінга в Англії. Професор Мартен Амбаум, який працював над проектом, сказав BBC в березні, що в ОАЕ досить хмар, щоб створити умови, що сприяють дощу.

Проект намагається змусити краплі води злитися і злипатися при отриманні електричного імпульсу. «Коли краплі зіллються і стануть досить великими, вони впадуть, як дощ», – сказав BBCпрофесор Амбаум.

Застосування електричних ударів до хмар є кращим, оскільки не вимагає використання хімікатів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини