Щоб врятуватися від спеки, ОАЕ створюють штучний дощ

Мусонний дощ пронизує жваву магістраль, створюючи складні умови для руху потоку джипів. Раптом на дорозі з’являються водоспади.

Це звичайне явище в деяких частинах Південно-Східної Азії, але насправді це Об’єднані Арабські Емірати в розпал літньої спеки, коли температура регулярно перевищує 50 градусів.

Щоб врятуватися від цієї спеки, ОАЕ розробили план – створити штучний дощ. За даними Національного метеорологічного центру, після посіву хмар кількість опадів збільшилася.

У неділю Національна метеорологічна служба ОАЕ опублікувала відео з сильними дощами. Операції по засеіванія хмар є частиною її постійної місії з виробництва опадів на Близькому Сході, де середня кількість опадів становить лише 4 дюйма.

Дощ був створений з використанням технології безпілотних літальних апаратів, які вивільняють електричні заряди в хмари для збору та формування опадів.

  Автор кращого відео про літо в Дубай отримає великий грошовий приз

Сильні дощі викликали водоспади в місті Айл-оф-Айн і зробили дорожні умови небезпечними.

Намагаючись впоратися зі зменшенням водної маси в країні, ОАЕ інвестували 15 мільйонів доларів у дев’ять різних дощових проектів. в 2017 році.

Нинішня система, яка використовується для зміни електричного заряду хмар, розробляється дослідниками з Університету Редінга в Англії. Професор Мартен Амбаум, який працював над проектом, сказав BBC в березні, що в ОАЕ досить хмар, щоб створити умови, що сприяють дощу.

Проект намагається змусити краплі води злитися і злипатися при отриманні електричного імпульсу. «Коли краплі зіллються і стануть досить великими, вони впадуть, як дощ», – сказав BBCпрофесор Амбаум.

  ОАЕ продовжили заборону на авіасполучення з низкою країн

Застосування електричних ударів до хмар є кращим, оскільки не вимагає використання хімікатів.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини