ГоловнаОАЕ"Рік Заїда" в Об'єднаних Арабських Еміратах

“Рік Заїда” в Об’єднаних Арабських Еміратах

2018 рік було проголошено «Роком Заїда» в ОАЕ – ця ініціатива належить другому Президенту ОАЕ, синові шейха Заїда – Халіфі бін Заїду Аль Нахайану. Таке рішення було прголошено 6 серпня 2017 року, адже саме в цей день 51 рік тому, шейх Заїд став правителем емірату Абу Дабі. Цей день став історичним не тільки для цього емірату, але й для всієї країни, оскільки через кілька років Шейх Заїд запропонував правителям інших 6 еміратів об’єднатися в єдину державу, і, як результат,  2 грудня 1971 було створено Об’єднані Арабські Емірати.

Загалом, протягом 2018 року було проведено велику кількість заходів, присвячених життю, спадку та цінностям Шейха Заїда.  Метою цих заходів є ознайомлення мешканців і народів регіону та всього світу з життям і досягненнями Першого правителя ОАЕ, а також втілення його бачення та ціонностей за допомогою різних проектів та ініціатив у сфері культури, науки та гуманітарної допомоги, що були здійснені як в Еміратах, так і в інших країнах.

Головними цінностіями “Року Заїда” є: мудрість, повага, сталий розвиток і формування людини. Шейх Заїд завжди вважав людину та державний розвиток найголовнішими рушійними силами вперед, а мудрість, знання, повагу та щедрість – невід’ємними інструментами досягнення успіху та щастя.

В рамках святкування “Року ЗаЇду” Посольством ОАЕ в Україні було виконано наступні проекти та ініціативи:

  1. Малювання картини співробітниками Посольства, яка відображає культуру, історію та цивілізацію ОАЕ.
  2. Відкриття Центру арабських досліджень в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, у присутності Й.В. Павла Розенка, Віце-прем’єр-міністра України.
  3. Лекція про спадок, цінності та життєвий шлях покійного Шейха Заїда Бін Султана Аль Нагайяна, засновника ОАЕ, для студентів-арабістів Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.
  4. Зустріч із українськими бізнес-леді для висвітлення досягнення Еміратської жінки.
  5. Урочисте відкриття Центру арабських досліджень у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС за участі Й.В. Доктора Анвара Гаргаша, Державного Міністра закордонних справ ОАЕ, та Й.В. Павла Клімкіна, Міністра закордонних справ України, та за сприяння Посольства ОАЕ в Україні.
  6. Організація благодійного заходу у Київському Палаці дітей та юнацтва з нагоди початку нового навчального року, під час якого Посольство ОАЕ в Україні подарувало 500 шкільних портфелів від Благодійної Організації Мухаммада Бін Рашида Аль Мактума для дітей, які потребують допомоги.
  7. Лекція про спадщину, культуру та традиції ОАЕ уЦентрі арабських досліджень в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.
  8. Благодійний захід з роздачі пакетів з їжею для людей з особливими потребами, в Міжнародний день людей з особливими потребами (3 грудня).

Ін. Салем Ахмед Аль-Каабі Надзвичайний і Повноважний Посол Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні

Свіжі новини

Погода

Також читайте