ГоловнаОАЕДубай прозвітував про рекордну кількість туристів у першій половині 2022 року

Дубай прозвітував про рекордну кількість туристів у першій половині 2022 року

З січня до травня 2022 року Дубай прийняв 6,17 мільйона міжнародних туристів, що майже втричі більше в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року.

Останні дані про стан туризму було представлено Департаментом економіки та туризму Дубая на першому «Міському брифінгу» у 2022 році. Зацікавлені особи та партнери отримали детальний огляд галузі та почули плани на майбутнє — перетворення міста на глобальний центр тяжіння бізнесу, інвестицій, талантів та туризму. У заході взяли участь понад 1 200 ключових керівників з усієї туристичної екосистеми, включаючи авіацію, подорожі, готельний бізнес та роздрібну торгівлю.

Генеральний директор Департаменту економіки та туризму Дубая Хелал Саїд Альмаррі підтвердив: «Ми розвиваємо потужний імпульс, створений надзвичайно успішною виставкою Експо-2020, щоб стимулювати зростання за всіма напрямками нашого туризму, від культурного до кулінарного, одночасно працюючи над досягненням амбітної мети — зробити Дубай відвідуваним напрямом і містом майбутнього, яке стане найкращим місцем у світі для життя та відпочинку».

Нові дані з туризму від DET показують, що загалом середній рівень заповнюваності готелів Дубая з січня до травня 2022 року становив 76 відсотків порівняно з 62 відсотками за відповідний період 2021 року. За даними аналітичної компанії STR з управління готелями, Дубай займає зараз перше місце у світі по заповнюваності готелів, випередивши інші міжнародні напрями, включаючи Нью-Йорк (61%), Лондон (60%) та Париж (57%).

Свіжі новини

Погода

Схожі новини