ГоловнаОАЕДубай очолив рейтинг найбажаніших напрямків для подорожей

Дубай очолив рейтинг найбажаніших напрямків для подорожей

Після зняття всіх обмежень, пов’язаних з COVID-19, міжнародні туристи мріють повернутися в Дубай. Так, Емірат очолив список найбажаніших напрямків для подорожей, йдеться в дослідженні туристичного порталу Wego Travel.

Користувачі Wego хотіли б відправитися в Дубай вже цієї весни. На другому місці в списку їх переваг – Нью-Йорк, на третьому – Бангкок, які змістили з п’єдесталу Дубай в рейтингу улюблених місць для літнього відпочинку.

За даними порталу, значно спростять подорожі так звані паспорти здоров’я – їх можна буде використовувати як для посадки на рейс, так і в повсякденному житті – для походу в спортзал або кінотеатр. Тим часом, карантинна політика ряду країн як і раніше є стримуючим фактором для багатьох мандрівників.

ОАЕ виконали величезну роботу зі стримування COVID-19 і проводять вакцинацію з рекордною швидкістю. В даний момент країна знаходиться на тому етапі, коли жителі з груп ризику або вже зробили щеплення, або незабаром пройдуть вакцинацію, що вселяє оптимізм в представників туристичної індустрії.

Нагадаємо, попереднє ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19 є обов’язковим для всіх туристів і резидентів, які прибувають в Дубай. Термін придатності тестів скорочений з 96 до 72 годин (до відправлення рейсу в Дубай).

Якщо результат виявиться позитивним, мандрівників чекає карантин, який вони повинні будуть сплатити самостійно. У зв’язку з цим всім прибуваючим необхідно оформити страховки, що покривають лікування від COVID-19 і перебування в обсерваторі.

В аеропорту прибуття мандрівникам також доведеться заповнити декларацію про стан здоров’я. Прибулим необхідно буде встановити мобільний додаток Дубайського управління охорони здоров’я COVID19 – DXB Smart App на свої смартфони.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини