ГоловнаУкраїнаУкраїна: більшість російських військ залишила Чорнобиль після радіаційного опромінення

Україна: більшість російських військ залишила Чорнобиль після радіаційного опромінення

Російські війська почали залишати Чорнобильську атомну електростанцію після того, як солдати зазнали значного опромінення під час копання траншів на високорадіоактивній місцевості, заявила державна енергетична компанія України, повідомляє Associated Press.

Українська державна компанія з атомної енергії “Енергоатом” заявила, що більшість російських військ, які встановили контроль над Чорнобильською атомною електростанцією після вторгнення в Україну, залишили покинуту атомну станцію, повідомляє Reuters.

“Підтверджено інформацію про те, що окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об’єкти у виключній зоні, пішли двома колонами до українського кордону з Республікою Білорусь”, – заявила компанія, додавши, що залишилася “невелика кількість” російських солдатів. У повідомленні йдеться, що російські війська також були виведені з міста Славутич, де живуть робітники станції.

“Енергоатом” не надав інформації про стан солдатів та кількість постраждалих. Але заявив, що росіяни окопалися в лісі, що знаходиться в районі нині закритої станції, де 1986 року сталася найстрашніша у світі ядерна катастрофа.

Солдати “запанікували за перших ознак хвороби”, які “з’явилися дуже швидко”, і почали готуватися до від’їзду, повідомляє Енергоатом.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте