ГоловнаУкраїна1000 ракет на добу для комплексів Javelin та Stinger: Україна вносить зміни...

1000 ракет на добу для комплексів Javelin та Stinger: Україна вносить зміни до списку військових потреб

CNN з посиланням на список, що є в редакції, повідомив, що Україна внесла деякі зміни до переліку військової допомоги, яку вона хотіла б отримати від США. В інвентар додано більше зенітних та протитанкових ракет.

«Україна представила аналогічні списки останніми тижнями, але недавній запит відображає зростаючий попит на зенітні ракети Stinger і Javelin — Україна заявила, що їй терміново потрібно 500 ракет на день», — йдеться у повідомленні.

Допомога

До 7 березня США та інші члени НАТО перекинули в Україну близько 17 000 протитанкових та 2 000 зенітних ракет. Постачання продовжуються, незважаючи на загрози з боку Росії знищити їх.

Великобританія готова надати Україні 6000 протитанкових та осколково-фугасних снарядів. Лондон також готовий надати близько 33 мільйонів доларів військової допомоги.

Список потреб

Крім того, у списку є й інші нагальні потреби української армії: реактивні літаки, бойові гелікоптери та зенітні системи, такі як С-300.

У документі наведено два типи літаків, у тому числі один, призначений для безпосередньої авіаційної підтримки військ на землі. Україна вимагає по 36 літаків кожного типу.

За даними порталу «Дзеркало тижня» (ZN, UA), військова стратегія Росії зупинилася під час Другої світової війни. Головною ударною силою їхньої армії є багатотисячні танки. Але в сучасному бою танки в основному є застарілою зброєю. Україна має безліч видів озброєнь, здатних швидко та ефективно знищити будь-яку бронетехніку, у тому числі й танки. Але у нас є серйозні проблеми, які щодня призводять до величезної кількості жертв. Це кількість ворожих літаків, ракет та гранатометів, які переважно використовуються проти мирних жителів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини