ГоловнаCOVID Travel NewsНова Зеландія відкриває свої кордони для туристів

Нова Зеландія відкриває свої кордони для туристів

Число країн, які знімають заборони на виїзд усіх туристів, поповниться екзотичною для українського туриста Новою Зеландією – у країні планують відкрити кордони з кінця липня, скасувавши жорсткі обмеження на в’їзд, запроваджені під час пандемії COVID-19. У тому числі в країні розглядають відміну вакцинного цензу і тестів перед в’їздом, що дає українським туристам хоча б теоретичну можливість відвідати країну.

Про це заявила прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн на онлайн-конференції, додавши, що відновлення туризму розпочнеться на два місяці раніше, ніж було заплановано. Вона також зазначила, що Нова Зеландія прийматиме круїзні лайнери.. «Раніше відкриття націлене на прискорення відновлення економіки. Це допоможе вирішити проблему нестачі робітників і поставить імміграційну систему країни в безпечніше становище», – також заявляє влада.

Нагадаємо, що масове відкриття країн та зникнення ковідних обмежень стало трендом для туризму загалом. Подробиці по Європі можна прочитати у матеріалі «Європа та нові правила в’їзду в кожну країну ЄС: опубліковані подробиці». Також наприкінці травня планує скасувати ковідні обмеження та Ізраїль. Подробиці читайте за посиланням.

Нові кроки щодо пом’якшення антиковидних заходів для авіатуристів зробили європейські і регулятори. Так, у рамках нових правил обов’язкову вимогу носити захисну маску під час перельотів до європейських країн буде скасовано з 16 травня. Однак авіакомпанії можуть вимагати, щоб пасажири носили маски на деяких або всіх рейсах. Подробиці читайте у матеріалі “Європа зробила заяву щодо нових вимог під час польоту в літаку“.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини