ГоловнаНова ЗеландіяJapan Airlines звинуватили в п'яній поведінці олімпійців на зворотному рейсі в Нову...

Japan Airlines звинуватили в п’яній поведінці олімпійців на зворотному рейсі в Нову Зеландію

П’яні витівки новозеландських олімпійців, які блювали і заважали пасажирам на рейсі з Токіо, принизили всю команду, заявив у середу один з високопосадовців, повідомляє www.ndtv.com.

Оскільки новозеландські спортсмени зіткнулися з звинуваченнями в подібній хамській поведінці під час зворотного рейсу, шеф-кухар австралійської олімпійської місії назвав поведінку членів своєї команди «абсолютно неприйнятною».

«Я дуже засмучений цим, тому що кілька людей завдають шкоди репутації дуже сильного підрозділу, підрозділу, який дуже гордо представляє нас тут», – сказав Ян Честерман.

Честерман підтвердив, що Japan Airlines написала в Австралійський олімпійський комітет скаргу на поведінку спортсменів на рейсі, який прибув до Сіднея в п’ятницю.

«JAL повідомив, що члени команди надмірно пиячили, не відповідали на запити бортпровідників і заважали іншим пасажирам», – сказав він.

«Така поведінка очевидно неприйнятна і не відповідає стандартам, встановленим цією командою».

Честерман сказав, що принаймні одного спортсмена знудило в туалеті, що зробило його непридатним для решти 10-годинного польоту, але не зміг підтвердити повідомлення про те, що олімпійці зробили наліт на алкогольну шафу літака після того, як їм відмовили в додаткових напоях.

Він сказав, що в рейсі було 49 спортсменів з дев’яти видів спорту, але все порушники спокою були з чоловічих команд з регбі та футболу.

Честерман сказав, що керівні органи спорту визначатимуть, які покарання будуть накладені на спортсменів.

«Вони ставляться до цього дуже серйозно, що важливо для нас», – сказав він, додавши, що спортсмени зіткнулися з «безперечною напругою і стресом» через жорсткі обмеження на коронавірус під час Ігор.

Олімпійців Нової Зеландії також звинувачували в неукермованій поведінці під час польоту з Токіо в Крайстчерч, в тому числі в пияцтві і порушення обмежень Covid-19, кидаючи використані маски в бортпровідників.

Новинний сайт stuff.co.nz повідомив, що спортсмени настільки розсердилися, що один з пілотів вийшов з кабіни і сказав їм, щоб вони заспокоїлися.

Олімпійський комітет Нової Зеландії захистив своїх спортсменів.

«Ми можемо зрозуміти, що після декількох років тренувань і дуже успішною і тривалою олімпійської кампанію, деякі спортсмени хотіли відсвяткувати це разом зі своїми товаришами по команді перед введенням двотижневого карантину», – заявила прес-секретар NZOC Ешлі Ебботт.

«Ми не отримували ніяких скарг від авіакомпанії».

Ебботт не відповіла на питання, розслідуються чи передбачувані порушення правил коронавірусу.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте