ГоловнаCOVID Travel NewsУ Німеччині діють нові правила для щеплених вакциною Johnson & Johnson

У Німеччині діють нові правила для щеплених вакциною Johnson & Johnson

Міністерство охорони здоров’я Німеччини внесло зміни до чинних правил вакцинації проти коронавірусу однокомпонентним Johnson & Johnson. Тепер повністю щеплені вважаються громадяни, які отримали дві дози J&J або одну як бустерну. Відповідна інформація опублікована на сайті Інституту імені Пауля Ерліха, де формується перелік препаратів від COVID-19, які приймаються для в’їзду до країни без карантину.

При цьому має бути пройдено весь курс імунізації. Якщо вона проводилася одним компонентом J&J, то завершеною не вважатиметься. Таким чином, громадянам, які мають щеплення Johnson & Johnson, необхідно вакцинуватися повторно через кілька тижнів. Допускається також застосування J&J як бустер після двох доз Biontech, Moderna або AstraZeneca.

Зазначається, що у кожному регіоні країни діють свої вимоги. Наприклад, у Баден-Вюртемберзі, Нижній Саксонії та Рейнланд-Пфальці після одного компонента Johnson & Johnson достатньо ще одного щеплення вакциною Biontech або Moderna. У Баварії правила суворіші: після J&J потрібні два додаткові щеплення, щоб імунізація вважалася «ефективнішою».

Наявність необхідних вакцин впливає не лише на правила в’їзду до Німеччини, а й комфортне перебування на її території. У країні діє система відвідування громадських місць 3G та 2G. Там, де прийнята перша схема, вхід дозволено для щеплених від коронавірусу, що перехворіли або мають негативний результат тесту на COVID-19, там, де друга – тест вже не приймається. Громадяни та туристи, щеплені один раз Johnson & Johnson, більше не прирівнюються до повністю вакцинованих осіб.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини