ГоловнаНімеччинаПлан Німеччини виправдався: туристи розкуповують подорожі залізницею по 9 євро

План Німеччини виправдався: туристи розкуповують подорожі залізницею по 9 євро

План Німеччини спонукати туристів більше подорожувати потягом за рахунок зниження ціни до 9 євро (приблизно 330 гривень), дав свої перші результати. Такі дані опублікувало Федеральне статистичне управління Німеччини (Destatis) за підсумками червня – першого пільгового місяця для мандрівників.

В аналізі враховувалися поїздки на відстань 30 км та більше. За підсумками місяця експерти зробили висновок про сплеск інтересу до залізничних подорожей на основі спеціальної оцінки даних мобільної мережі. «У червні 2022 року перевезення залізничним транспортом Німеччиною були в середньому на 42 відсотки вищими, ніж у червні 2019 року. У травні 2022 року вони були на три відсотки вищими, ніж у травні 2019 року», – йшлося у заяві управління.

Той самий звіт показав, що у червні 2022 року залізничний транспорт мав колосальний попит у порівнянні з тим же місяцем доковідного 2019 року. З іншого боку, внутрішньонімецький повітряний транспорт зазнав найрізкішого спаду, який до кінця місяця становив 49 відсотків.

1 червня Німеччина знизилася вартість залізничного квитка до 9 євро (близько 330 гривень) і зробила його доступним для всіх, хто подорожує другим класом. Куплений квиток діє протягом одного календарного місяця, тоді як пільгова програма в цілому діятиме до 31 серпня.

Уточнювалося, що квиток можна використовувати у всіх видах громадського транспорту в Німеччині будь-яким місцевим або регіональним маршрутом. Купувати знижкові квитки можна необмежену кількість разів. Єдине, що засмутило німців, це те, що дія квитка не поширюється на потяги далекого прямування або автобуси, які здійснюють довгі переїзди. Зазначається, що тим, хто купив квитки раніше, коли ще акції не було, держава повернула різницю, яку туристи заплатили понад 9 євро за ці три літні місяці.

За даними Deutsche Bahn AG, яка є національною залізничною компанією Німеччини, турпотік, що зріс, ускладнив рух велосипедистів. Так, щодо любителів екологічного виду транспорту залізницею введено обмеження: їм заборонено пересуватися за популярними туристичними напрямками з 9:00 до 11:00 ранку, а також з 14:00 до 17:00 дня по п’ятницях, суботах, неділях та у святкові дні. через підвищений попит на поїздки в ці дні.

«У напружені дні може бути підвищений попит на деякі місцеві та регіональні поїзди та станції через білет вартістю 9 євро. З міркувань безпеки поїзна бригада може ухвалити рішення більше не пускати велосипеди. Паркувальні місця не можуть бути зарезервовані на місцевому транспорті», – йшлося у повідомленні компанії.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтолог розказав що станеться з організмом, якщо їсти тільки овочі».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Китаї жінок просять не робити макіяж у поїзді: залізничну компанію звинуватили у сексизмі

У Китаї стався скандал через рекламне відео державної залізничної...

З Хургади в Луксор запустять швидкісний поїзд, який доставляє туристів на екскурсії лише за 1 годину

Приємну новину для туристів, які прямують до популярної Хургади,...

ЄС запровадив нові правила подорожей поїздами

ЄС запровадив нові правила пасажирських перевезень на залізничному транспорті....