Home НІМЕЧЧИНА Новини Початок процедури відбору аматорських футбольних клубів

Початок процедури відбору аматорських футбольних клубів

0
Logo „Deutsche Zusammenarbeit“ © Auswärtiges Amt, Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung

18 січня 2019 року розпочалася процедура відбору аматорських футбольних клубів для проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».

Журі, що складається з представників Асоціації аматорського футболу України, Федерації футболу України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Посольства Федеративної Республіки Німеччина та Німецького товариства міжнародного співробітництва, розпочало розгляд 74 заявок.

«Ми хочемо використати об’єднувальну силу футболу для згуртування молодих людей. Зокрема, хотіли б нагородити клуби, які зробили свій внесок в інтеграцію через свою роботу з молоддю», зазначив Тобіас Шрадер, референт Посольства Німеччини в Києві з питань економічного співробітництва. «Я здивований, які чудові ідеї презентовані клубами та яку роботу з інтеграції вони вже роблять. Рішення буде нелегким»

Також читайте:  Заступник Міністра МЗС провів зустріч з членами Комітету у закордонних справах Бундестагу
Початок процедури відбору аматорських футбольних клубів
Процедура відбору
© Андрій Майоров

Метою змагання є матеріальна й технічна підтримка аматорських клубів і сприяння аматорському футболу в Україні. Кожен з одинадцяти обраних клубів отримає фінансову підтримку в еквіваленті до 11 000 євро на реалізацію зареєстрованих проектів. Додатково керівники і працівники одинадцяти клубів пройдуть курси підвищення кваліфікації з тем менеджменту клубів, маркетингу, фандрейзінгу, а також з питань інклюзивного виховання та інтеграції.

Змагання фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку та реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Проект реалізується Асоціацією аматорського футболу України в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.