Початок процедури відбору аматорських футбольних клубів

18 січня 2019 року розпочалася процедура відбору аматорських футбольних клубів для проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».

Журі, що складається з представників Асоціації аматорського футболу України, Федерації футболу України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Посольства Федеративної Республіки Німеччина та Німецького товариства міжнародного співробітництва, розпочало розгляд 74 заявок.

«Ми хочемо використати об’єднувальну силу футболу для згуртування молодих людей. Зокрема, хотіли б нагородити клуби, які зробили свій внесок в інтеграцію через свою роботу з молоддю», зазначив Тобіас Шрадер, референт Посольства Німеччини в Києві з питань економічного співробітництва. «Я здивований, які чудові ідеї презентовані клубами та яку роботу з інтеграції вони вже роблять. Рішення буде нелегким»

  Німецькі готелі вимагають компенсацію від Booking.com

Початок процедури відбору аматорських футбольних клубів
Процедура відбору
© Андрій Майоров

Метою змагання є матеріальна й технічна підтримка аматорських клубів і сприяння аматорському футболу в Україні. Кожен з одинадцяти обраних клубів отримає фінансову підтримку в еквіваленті до 11 000 євро на реалізацію зареєстрованих проектів. Додатково керівники і працівники одинадцяти клубів пройдуть курси підвищення кваліфікації з тем менеджменту клубів, маркетингу, фандрейзінгу, а також з питань інклюзивного виховання та інтеграції.

Змагання фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку та реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Проект реалізується Асоціацією аматорського футболу України в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

19-річний єгиптянин переміг на виборах в Ешборні в Німеччині

Міністр імміграції Єгипту Набіла Макрам привітала 19-річного єгипетського юнака, який переміг на виборах у штаті Ешборн у Німеччині. Марвін Ісаак, який живе в Німеччині, вивчає...

Путін, Меркель і Макрон обговорили врегулювання конфлікту на сході України, Білорусь, Сирію, Навального

Канцлер Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон провели спільну відеоконференцію з президентом Росії Володимиром Путіним. Федеральний канцлер, президент Франції і президент Росії спочатку обговорили...

25 тисяч євро штрафу та нові правила в’їзду в Німеччини

Стало відомо, що Німеччина з 28 березня буде вимагати зі всіх, хто прибуває в країну негативний результат тесту на коронавірус.
  Німецькі готелі вимагають компенсацію від Booking.com
Тест на коронавірус для поїздки...

У Німеччині посилюється ізоляція, нові правила для мандрівників

Канцлер Німеччини Ангела Маркель оголосила про продовження карантину під час зустрічі з губернаторами 16 Федеральних Земель країни. Раніше передбачалося, що локдаун буде до 28...
Погода

Останні новини