ГоловнаCOVID Travel NewsНімеччина з жовтня знову повернеться до обов'язкового маскового режиму

Німеччина з жовтня знову повернеться до обов’язкового маскового режиму

Після невеликої перерви влада Німеччини готова знову «закрутити гайки». Перший крок до посилення боротьби з коронавірусом протягом осені та зими вже зроблено. Уряду запропоновано зробити маски обов’язковими всім.

У прес-релізі, опублікованому минулого тижня, Міністерство охорони здоров’я Німеччини спільно з Міністерством юстиції розробило пропозицію щодо подальшого розвитку Закону про захист від інфекцій — правової основи боротьби з пандемією.

У зв’язку з тим, що саме дуже і зима — найхолодніші місяці року — пов’язані із сезонним сплеском захворюваності на COVID-19, німці очікують збільшення навантаження на систему охорони здоров’я та іншу критично важливу інфраструктуру. Тому влада хоче «підстрахуватися» та адаптувати закон до нинішньої ситуації, починаючи з 1 жовтня 2022 року до 7 квітня 2023 року.

МОЗ вказує у своїй заяві, що якщо Німеччина прийме цю пропозицію, то маски стануть обов’язковими у літаках та міжміському громадському транспорті. А для відвідування лікарень та інших медичних закладів знадобляться не лише маски, а й негативні тести. Причому як лікарів, так пацієнтів.

Звільнено від обов’язку носити маску будуть лише хворі, лікування яких не дозволяє носити маску. А тести зможуть пропустити нещодавно вакциновані або одужалі від вірусу.

З 1 жовтня регіони країни зможуть самостійно встановлювати вимоги щодо носіння масок у приміщенні. Якщо цього вимагатиме ситуація, маски стануть обов’язковими і на заходах на відкритому повітрі, і в громадських місцях. Не виключено, що повернеться зобов’язання дотримуватись дистанції 1,5 метра та верхні межі для людей під час проведення заходів у приміщеннях.

За даними міністерства, рішення за цією пропозицією має бути ухвалене федеральним кабінетом міністрів у серпні.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини