ГоловнаНімеччинаЧерез страйк у Lufthansa постраждають понад 130 000 пасажирів

Через страйк у Lufthansa постраждають понад 130 000 пасажирів

Німецький авіаперевізник Lufthansa оголосив, що скасовує майже всі рейси в середу через одноденний попереджувальний страйк. Влада авіакомпаній попереджає, що постраждає понад 134 000 пасажирів.

З розкладів аеропортів Мюнхена та Франкфурта-на-Майні буде виключено близько 1000 рейсів. Lufthansa оголосила, що зміни можуть також застосовуватися до окремих рейсів у четвер та п’ятницю.

Німецька профспілка Ver.di закликала близько 20 000 наземних операторів Lufthansa взяти участь в екстреному страйку. Профспілки відхилили раніше пропозиції перевізника з Кельна. “Поставити питання на лезо ножа після всього двох днів переговорів призведе до незліченних втрат для компанії і пасажирів”, – сказав член правління Lufthansa Міхаель Ніггеманн.

ЗМІ нагадують, що останніми тижнями наземний персонал Lufthansa був перевантажений. Він не встигає за обробкою пасажирів та багажу, що вже призвело до скасування сотень внутрішніх та сусідніх країн. Тим не менш, завтрашній страйк також поширюється на міжконтинентальні рейси та проходить у пік навантаження у липні. У деяких федеральних землях літні канікули розпочалися лише вчора.

Проблеми в європейських аеропортах

Не думаю, що хтось думав, що європейці так сумують за польотами. Зрозуміло, про це не знали представники найбільших аеропортів континенту. Сцени з Данте відбуваються в амстердамському аеропорту Схіпхол майже місяць. Пасажири не можуть пройти реєстрацію. Черги на контроль безпеки сягають далеко за межі терміналів, а літаки вирушають без пасажирів. Є проблеми і в аеропорту Хітроу у Лондоні. Проблеми з обслуговуванням змусили адміністрацію порту скасувати деякі рейси.

Проблеми у пасажирів виникають не тільки під час реєстрації. Як тільки їм вдається сісти в літак і успішно приземлитися в пункті призначення, їм доводиться враховувати, що їхній багаж не полетів з ними, або через безлад він відлетів іншим літаком. Багаж також ушкоджується набагато частіше.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини