ГоловнаLifeStyleБерлінське метро бореться зі стресом, пропонуючи квитки зі смаком канабісу

Берлінське метро бореться зі стресом, пропонуючи квитки зі смаком канабісу

Оператор громадського транспорту в Берліні Fau Ge (BVG) пропонує на цьому тижні пасажирам, які постраждали від кризи з ковідом та різдвяних покупок, їстівні квитки зі смаком конопляної олії, повідомляє France Press.

“Люди, які хочуть провести розслаблене Різдво, роблять це у нас – у Be Fau Ghe. І щоб забезпечити їм додатковий відпочинок, ми знайшли спосіб”, – пояснює у своїй відеопрезентації компанія, яка обслуговує берлінські міські автобуси, трамваї та метро.

“Конопляний квиток”, який можна придбати до п’ятниці цього тижня, призначений насамперед для зняття стресу перед Різдвом, оголосила компанія, що звикла до маркетингових кампаній, навколо яких здіймається великий шум.

Денний квиток вартістю 8,80 євро виготовлений із їстівного паперу, просоченого тонким шаром конопляної олії – максимум три краплі, уточнив Бе Фау Ге,
Як тільки термін дії квитка закінчиться опівночі, його можна буде використати. На відміну від квітів рослини, насіння конопель не містить психоактивних речовин, таких як тетрагідроканнабінол і каннабідіол. Олія абсолютно безпечна для здоров’я, і ​​її використання є абсолютно законним, уточнив оператор громадського транспорту Берліна.

Реклама квитка стала приводом для веселощів серед користувачів у соціальних мережах. “Тепер ми можемо парити в повітрі з Be Fau Ge”, – пожартував один із них.

Ця ініціатива не є виразом позиції в дебатах про легалізацію каннабісу, продаж якого новий уряд Німеччини планує дозволити в авторизованих магазинах, запевняє транспортна влада німецької столиці. Вони додають, що виступають проти будь-якої форми вживання наркотиків.

Свіжі новини

Погода

Також читайте