ГоловнаНімеччинаАвіакомпанії Lufthansa довелося скасувати понад 1 000 рейсів через одноденний страйк персоналу

Авіакомпанії Lufthansa довелося скасувати понад 1 000 рейсів через одноденний страйк персоналу

Авіакомпанії Lufthansa довелося скасувати понад 1 000 рейсів через одноденний страйк наземного персоналу, запланований на середу, 27 липня. Момент для акції обраний найневдалішим — сім’ї по всій Німеччині вирушають на літні канікули.

Страйки та нестача персоналу вже змусили багато європейських авіакомпаній, включаючи Lufthansa, скасувати тисячі рейсів та викликали багатогодинні черги у великих аеропортах, плутанину з багажем та збої у розкладі. Не при справах залишилися відпочиваючі, які прагнуть подорожувати після багатомісячного карантину, пов’язаного з COVID-19.

Флагманський авіаперевізник Німеччини скасував 678 рейсів у своєму франкфуртському хабі та 345 рейсів у Мюнхені. Більшість із них заплановано на середу, 27 липня, повідомила Lufthansa.

За даними авіакомпанії, вже постраждали понад 130 тисяч пасажирів. Але це ще не кінець історії: цього тижня може статися ще кілька скасування та затримки рейсів вже після закінчення страйку.

Сам протестний захід оголошено профспілкою Verdi, основною вимогою є підвищення заробітної плати співробітників «Люфтганзи» на 9,5 відсотків.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини